VIDEO: Za góly jsem rád, ale zápas nebyl v naší režii, mrzelo Ševčíka

VIDEO: Za góly jsem rád, ale zápas nebyl v naší režii, mrzelo Ševčíka

C h r u d i m – Michal Ševčík byl smutným hrdinou dnešního utkání v Chrudimi. Dvěma góly zařídil obrat ve skóre a nasměroval Zbrojovku k páté výhře v řadě, domácí nicméně dokázali duel překlopit zpět na svou stranu a vyhráli nakonec 3:2.

„Za góly jsem rád, ale utkání bohužel celkově nebylo v naší režii. První gól nás před poločasem trochu zvedl, ale i začátek druhé půle byl rozpačitý. Pak přišel další gól, výkon a chuť byly trochu jinde, ale bohužel se ten zápas ke konci nevyvíjel pro nás dobře a prohráli jsme,“ mrzelo Ševčíka po utkání.

První branku vstřelil talentovaný Zbrojovák před pauzou, kdy uklidil do sítě Kohoutkovu přihrávku. Nesmírně důležitou roli při brance hrál i kapitán Řezníček. „Jednoznačně. Oťas dával míč dobře do vápna, když jsme tam byli. Řezňa viděl, že si zabíhám za něho, měl tam obránce, odclonil ho a balon propadl na zadní tyč. Pak už to bylo jednoduché,“ popisoval Ševa.

A druhý gól? Povedená rána zpoza vápna. „Ze začátku jsem neměl v úmyslu střílet, spíš centroval. Měl jsem balon u lajny, ale vždycky když jsem asi třikrát naznačil centr, hráč se chytl a měl jsem dva metry k dobru. A jak jsem si míč postupně naváděl, rozhodl jsem se vystřelit a gólman toho asi moc neviděl.“

Oba góly nakonec ale nestačily ani na bod, jak už zaznělo. Prohru by Zbrojováci chtěli odčinit v sobotu, kdy zakončí sezónu proti Táborsku. „Chceme zápas zvládnout, nastoupíme v domácím prostředí a je to poslední zápas, takže chceme fanouškům poděkovat hezkým výkonem a výhrou,“ přeje si Ševčík.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár primátorky, mezi účastníky je i ukrajinský Lvov!
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár...

B r n o – Do Brna se po nucené pauze vrací prestižní mládežnický turnaj O pohár primátorky! 16....
VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky

B r n o - Ve čtvrtek 12. května proběhl na Srbské tradiční náborový trénink, kterého se i tentokrát...
Zemřel Martin Šustr
A-tým
18.05.2022 | Klub

Zemřel Martin Šustr

S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu, že nás ve věku 31 let navždy opustil náš bývalý brankář...