VIDEO: Věřím, že se do ligy se Zbrojovkou vrátím, prozrazuje Nečas

VIDEO: Věřím, že se do ligy se Zbrojovkou vrátím, prozrazuje Nečas

B r n o - Kádr Zbrojovky dnes rozšířil šestadvacetiletý záložník Jakub Nečas, který naposledy působil v Liberci. Po prvním tréninku absolvoval také první rozhovor v novém působišti.

„Kontakty probíhaly už delší dobu, mluvil jsem nejprve s panem Požárem a pak jsem to dál řešil přes manažera. Jsem rád, že to nakonec dopadlo. Měl jsem i jiné nabídky, objevilo se něco ze zahraničí, to se nakonec nepovedlo realizovat. Žádné složité rozhodování to nebylo,“ popisoval průběh transferu.

Prostředí v Brně bude pro Nečase nové, pár známých tváří tu ale najde. „Řadu kluků za ty roky znám jako soupeře, minimálně od vidění. A ze společného působení v Pardubicích znám Adama Fouska. Doufám, že jsem na nikoho dalšího nezapomněl,“ pousmál se.

Zkušenosti s druhou nejvyšší soutěží už pražský rodák má, rád by se nicméně vrátil o ligu výš. „Týmový cíl je jasný, tím je postup zpět. Věřím, že se do první ligy se Zbrojovkou vrátím. A osobní cíl je odehrát co nejvíc zápasů a minut, abych se pokud možno výkony podílel na tom, že se postup povede a bude zasloužený.“

Kromě seznámení s kabinou čeká na Nečase pochopitelně i seznámení s městem jako takovým. „Brno zatím moc neznám, jsem rád, že je to velké město. Zatím jsem na hotelu, uvidíme, jak to bude dál vypadat. Budu to postupně poznávat a prozkoumávat," završil hráč, který v zápasech oblékne dres s číslem 25.

další články

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár primátorky, mezi účastníky je i ukrajinský Lvov!
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár...

B r n o – Do Brna se po nucené pauze vrací prestižní mládežnický turnaj O pohár primátorky! 16....
VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky

B r n o - Ve čtvrtek 12. května proběhl na Srbské tradiční náborový trénink, kterého se i tentokrát...
Zemřel Martin Šustr
A-tým
18.05.2022 | Klub

Zemřel Martin Šustr

S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu, že nás ve věku 31 let navždy opustil náš bývalý brankář...