sobota 11.5.2019

2 Vítkovice
4 Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 18.5.2019

5 Zbrojovka Brno
0 Třinec
29.kolo

sobota 25.5.2019

1 Jihlava
6 Zbrojovka Brno
30.kolo

středa 29.5., 18:00 - Vstupenky

Zbrojovka Brno
Příbram
Baráž

neděle 2.6., 18:30

Příbram
Zbrojovka Brno
Baráž

VIDEO: Ve Zbrojovce bude hostovat Kamil Kopúnek

VIDEO: Ve Zbrojovce bude hostovat Kamil Kopúnek

B r n o - Řady Zbrojovky rozšíří slovenský záložník a účastník světového šampionátu v Jihoafrické republice Kamil Kopúnek. Třicetiletý hráč bude v Brně hostovat do konce sezony, dres Zbrojovky by měl poprvé obléci v přípravě se Slovanem.

20.03.2015 | Martin Lísal

 

Kamil se s prvním mužstvem připravuje od pondělka, do utkání se Slavií ale ještě nezasáhne. "Kamil koncem února ukončil smlouvu v Maďarsku, zaregistrovat jej můžeme, jakmile uplyne třicetidenní reamaterizační lhůta. K tomu dojde příští týden. Domluvili jsme se zatím na spolupráci formou hostování do konce roku. Hlavním cílem je další zkvalitnění zálohy a rozšíření kádru o zkušeného hráče se schopností organizovat hru," shrnul sportovní ředitel klubu Zdeněk Kudela. "Kamil měl několik nabídek ze Slovenska, nakonec ale dal přednost české nejvyšší soutěži."

"Zbrojovka mne kontaktovala začátkem týdne a domluvili jsme se rychle. Klub mi pomůže, já pomůžu klubu a v létě se rozhodneme, co dál," řekl k nové spolupráci Kopúnek. Kompletní rozhovor s novým hráčem přineseme v nejbližší době.

Profil Kamila Kopúnka

Odchovanec trnavského fotbalu spojil se zdejším klubem první část své kariéry. Svými výkony si řekl o nominaci ve slovenském národním týmu, se kterým se podíval i na světový šampionát v Jihoafrické republice. Zde zasáhl do dvou zápasů - proti Itálii dokonce vsítil vítězný (a tím pádem postupový) gól, hrál i v osmifinále s Nizozemskem.

Právě účast na šampionátu znamenala pro Kamila výraznou změnu v podobě zahraničních angažmá. Nejprve Rusko, kde hrál za Saturn Moskevská oblast. Poté přestoupil do italského Bari,zde hrál první i druhou ligu, následně se vrátil na Slovensko. Ne však do Trnavy, nýbrž do bratislavského Slovanu, s nímž získal "double".

Z Bratislavy se Kamil vydal do Ázerbájdžánu, konkrétně do celku Ravan Baku. Ten ale zkrachoval, proto přišla další změna dresu - konkrétně přestup do maďarského celku Haladás Szombathély. Zde se Kamilovi dařilo, byl hodně vidět a rýsovalo se několik zajímavých nabídek. Ty nakonec nevyšly, Kamil tak působení v Maďarsku ukončil a zamířil do Zbrojovky.

 

Aktuality

14.5.2019

Fanshop v úterý uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop je v úterý 14. května z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

8.5.2019

Zbrojováci v reprezentaci

Hráči Zbrojovky David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro nadcházející Development Cup v Praze. Soupeři národního týmu jsou Spojené státy americké, Venezuela a Maďarsko. Martin Černý a Tomáš Osvald pak nastoupí v rámci výběru U14 ve dvou přípravných zápasech proti Nizozemsku.

15.4.2019

Adamec a Manuel v reprezentaci

Zbrojováci Radek Adamec a Timothy Manuel figurují v nominaci reprezentace U16 pro turnaj v Belgii. Národní tým se zde postupně utká s Dánskem, domácí Belgií a Švédskem.

27.3.2019

Lukáš Kos v reprezentaci

Zbrojovák Lukáš Kos byl nominován do reprezentace U15 pro dva přípravné zápasy s Irskem (2. a 4. dubna). Mezi náhradníky jsou Filip Hlucháň, František Kluska, Adam Ryška a Patrik Žourek.

10.3.2019

Juniorka v TCM

Pondělní utkání juniorky proti Sigmě Olomouc bude vinou nepříznivého počasí sehráno v areálu TCM Brněnské Ivanovice.

6.2.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop bude ve čtvrtek 7. února z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

4.2.2019

Zraněný Pavlík

Dnešní vyšetření bohužel ukázalo, že obránce Petr Pavlík si v sobotním utkání v Jihlavě zlomil lýtkovou kost. Předpokládaná doba léčby je 6 týdnů.

31.1.2019

Jambor a Endl v reprezentaci

Zbrojováci David Jambor a Lukáš Endl byli nominováni do reprezentace U16 pro turnaj ve Spojených arabských emirátech (6. až 15. února). Reprezentace se na turnaji postupně utká s Belgií, domácím výběrem a Kosovem.

30.1.2019

Jambor v Líšni

Devatenáctiletý záložník Dan Jambor se začal připravovat s Líšní. V týmu lídra MSFL dnes nastupuje k přípravnému utkání s Vrchovinou, v jednání je hostování do konce sezóny. Dan naskočil v letošní sezóně do sedmi ligových a tří pohárových zápasů, v pohárovém utkání na hřišti Žďáru vstřelil gól.

28.1.2019

Ševčík v reprezentaci

Zbrojovák Michal Ševčík byl nominován do reprezentace U17 pro nadcházející turnaj ve španělské La Manze (4. až 12. února).

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2019 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz