VIDEO: Už jsem nechtěl putovat po hostováních, těší Granečného

VIDEO: Už jsem nechtěl putovat po hostováních, těší Granečného

U n t e r p r e m s t ä t t e n - Těsně před odjezdem na soustředění se Denis Granečný stal definitivně Zbrojovákem, v klubu podepsal dvouletou smlouvu. Nejen o tom jsme hovořili na konci druhého dne rakouského soustředění.

„Cesta byla trochu náročná, ale rozhýbali jsme to. Dnes jsme měli dopoledne těžší trénink v písku, odpoledne pak kombinaci se střelbou. Ladíme to, ještě nás čeká hodně práce. Přijeli jsme sem dřít, takže jsem s tím trochu počítal, že budeme unavení,“ popisoval Granečný první dny na soustředění.

Fakt, že už má po podpisu smlouvy jasnou nejbližší fotbalovou budoucnost, Denis kvitoval s povděkem. „Jsem šťastný, že se to povedlo. Už jsem chtěl někde zůstat, někam patřit, nechtěl jsem putovat po hostováních. Kluci jsou super a jsem za to rád,“ pousmál se.

Granečný strávil většinu kariéry v Ostravě, působil také v Nizozemí či v Maďarsku. Teď se tedy sžívá s brněnským kolektivem. „Znal jsem z nároďáku Filipa Blechu, s tím jsem taky na pokoji. Další kluky pak spíš od vidění, Matese Hrabinu z derby, Texlíka ze Sigmy, Faltiče, který byl taky v Baníku. Neměl jsem to tak, že bych šel do úplně neznámého prostředí, kde bych nikoho neznal."

Po návratu z Rakouska bude Denis řešit bydlení. „Musím si něco najít, dojíždět z Ostravy denně by bylo těžké. Přece jen je to D1, kde nikdy nikdo neví, co se stane. Takže si najdu nějaký podnájem,“ prozradil.

další články

Na Spartu opět s Fanzónou!
A-tým
27.09.2022 | Klub

Na Spartu opět s Fanzónou!

B r n o - Také pro utkání se Spartou (8. října, výkop v 16 hodin) bude zřízena Fanzóna! Nacházet se...
U12: Zbrojovka si poradila se Žďárem
Mládež
25.09.2022 | Martin Lísal

U12: Zbrojovka si poradila se Žďárem

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U12) si v utkání se Žďárem s chutí zastříleli. Svému soupeři...
U13: Další výhra přišla se Žďárem
Mládež
25.09.2022 | Martin Lísal

U13: Další výhra přišla se Žďárem

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U13) zůstávají i po sedmém utkání sezóny stoprocentní. Na hřišti v...