VIDEO: Tribuna Štatl úspěšně pokřtěna. A v pondělí znovu fandíme proti Dukle!

VIDEO: Tribuna Štatl úspěšně pokřtěna. A v pondělí znovu fandíme proti Dukle!

B r n o - Tribuna Štatl má za sebou úspěšnou premiéru! Nadšeně fandící osazenstvo i přes vzdálenost 300 kilometrů pomohlo dotlačit Zbrojováky k výhře. A hned v pondělí nás čeká další šichta - tentokrát budou s Alanem Novotným fandit Zdeněk Valnoha a Tomáš Polách!

Zbrojovka má před sebou těžký zápas s pražskou Duklou. Program ve Zlaté lodi začíná v 18 hodin, tedy hodinu před výkopem. Lístek za stokorunu pořídíte zde. Poprosíme jen, abyste při objednávce uvedli do poznámky číslo vybraného stolu a počet míst dle plánku restaurace. Následně vám přijde potvrzující email.

Zdeňka Valnohu s Tomášem Poláchem není potřeba podrobněji představovat. Oba nechali v brněnské historii výraznou stopu, oba navíc v současnosti trénují brněnský dorost. Součástí programu jsou i tentokrát soutěže o ceny, kvíz a tipovačka. Ve fotbalovém kvízu můžete vyhrát voucher do zbrojováckého Fanshopu v hodnotě tisíc korun, v tipovačce zkusíte uhodnout výsledek a střelce, přičemž nejpřesnější tipér získá fotbalový míč, podepsaný hráči prvního mužstva.

Další ceny pak do soutěže věnoval náš partner, společnost AZ Servis. Jedná se o originální batoh a fitness hodinky, pro každé utkání bude navíc vylosován vítěz hlavní ceny - zapůjčení vozu Škoda Octavia Combi IV na víkend.

A samozřejmě nebude chybět občerstvení. Kromě standardního sortimentu restaurací najdete v nabídce i fotbalové menu za výhodnou cenu – pivko za 35 korun, klobása nebo cigáro za 55. Zkrátka jako na stadionu. Při vstupu na akci pak obdržíte malý dárek (plakát, náramek a propisku).

Na Zbrojovka TV se můžete podívat, jak to celé ve čtvrtek vypadalo. Legendy, emoce, góly, radost a vítězství. To je ta nejlepší pozvánka na pondělí!

další články

Jakub Šural: Před sezónou jsem si přál vstřelit tři branky, to už jsem překonal
A-tým
06.07.2020 | Martin Lísal. FOTO: Martina Klánová

Jakub Šural: Před sezónou jsem si přál vstřelit tři...

B r n o – Zbrojovka se letos může opřít také o gólové příspěvky obránců. Prim v tomto ohledu hraje...
Hattrick? Na góly raději nahrávám, usmívá se Pachlopník
A-tým
06.07.2020 | Martin Lísal. FOTO: Martina Klánová

Hattrick? Na góly raději nahrávám, usmívá se...

B r n o - První gól vstřelil, na druhý nahrál a třetí zase obstaral sám, po dlouhém běhu z vlastní...
Hattrick po patnácti letech. Dal jsem si dárek k narozeninám, usmívá se Čermák
A-tým
04.07.2020 | Martin Lísal

Hattrick po patnácti letech. Dal jsem si dárek k...

B r n o – Zbrojovka vedla 6:1, když sudí Denev ukázal po faulu na Pachlopníka na penaltový puntík....