VIDEO: Tomáš Smejkal po utkání s Vyškovem

VIDEO: Tomáš Smejkal po utkání s Vyškovem

B r n o – Tomáš Smejkal přispěl minulý týden jako střídající hráč asistencí k výhře v Jihlavě, možná i díky tomu dnes naskočil rovnou v základní sestavě. Stejně jako zbytek týmu se ale tentokrát neprosadil a musel nakonec vstřebat domácí porážku.

„Prvních dvacet minut bylo z naší strany špatných, pak jsme se trochu rozkoukali a nějak jsme se do toho dostali. Ale i tak to byl, myslím, špatný výkon. Bylo toho od nás málo, musíme na tom zase pracovat,“ nehledal Smejky po utkání výmluvy.

Věří nicméně, že jedna prohra s týmem až tak nezamává. „Sezóna je dlouhá, měli jsme šňůru výher, teď se prohrálo, jde se dál,“ připomněl pětizápasovou sérii vítězství. „Musíme se soustředit na další zápasy a zase sbírat výhry. Teď máme dvakrát Opavu, takhle nám to zkrátka nalosovali, to je fotbal. Musíme to zvládnout. Bude to těžké cestování, ale máme takový tým, abychom to dokázali. Prioritou jsou oba zápasy.“

Prohra mrzela tím spíš, že Brňané přišli o naději posunout se na první pozici a navíc zklamali téměř pět tisíc diváků. „Atmosféra byla skvělá, fantastická, přišlo dost lidí,“ souhlasil Smejkal. A jak podle něj ovlivnila dnešní výkon početná marodka? „Je pravda, že před zápasem nám vypadli další hráči, chyběl třeba Texlík, asi nás to trochu ovlivnilo, stejně jako brzké zranění Kuby Šurala. Ale báli jsme se hrát dopředu, měli jsme zbytečné ztráty, zbrklé. Fakt to bylo od nás málo,“ zakončil.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Zbrojováci zahájili dvoutýdenní tréninkový blok
A-tým
27.11.2023 | Martin Lísal

Zbrojováci zahájili dvoutýdenní tréninkový blok

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky se po reprezentační pauze sešli k dvoutýdennímu tréninkovému bloku....
Béčko podlehlo v přípravě rezervě Baníku
B-tým
25.11.2023 | Martin Lísal

Béčko podlehlo v přípravě rezervě Baníku

B r n o - Také brněnský B tým má na sklonku roku v plánu i dva přípravné zápasy. V tom prvním...
BLACK FRIDAY - víkendové slevy ve Fanshopu!
Ostatní
24.11.2023 | Martin Lísal

BLACK FRIDAY - víkendové slevy ve Fanshopu!

B r n o - Sháníte už vánoční dárky? Máme pro vás tip, jak je pořídit výhodně! Ve zbrojováckém...