VIDEO: Poslední hattrick? Pět, šest let už to bude, směje se Fousek

VIDEO: Poslední hattrick? Pět, šest let už to bude, směje se Fousek

S e n e c - Hattrick, ještě navíc za poločas? To se nepoštěstí zrovna každý den. Adam Fousek tímto povedeným počinem pomohl Zbrojovce k dnešní výhře s Banskou Bystricou. A po utkání lovil v paměti vzpomínky na podobný kousek.

„Nevybavím si. Ve Zbrojovce jsem hattrick asi nedal, v Pardubicích ale jo, nicméně to nějakých pět, šest let už bude,“ usmíval se.

Na všechny tři góly Adamovi přihrál Kuba Přichystal. „Trávíme spolu hodně volného času, víme, co od sebe čekat. Kuba mi to dobře prostrkával ze strany, na první gól mě vyslal kolmicí, to jsem šel sám z půlky na gólmana. Přitom na tréninku mi to včera vůbec nešlo, to jsem netrefil snad ani jednou bránu, to bylo špatný. Ale pak při FIFĚ jsem pár gólů dal, takže to mi asi pomohlo,“ pokračoval Fous v odlehčeném duchu.

O snadný zápas dnes ovšem rozhodně nešlo. Soupeř byl houževnatý a hráčům život znepříjemňoval silný vítr. „Nebylo to úplně příjemné přebíhat ze strany na stranu. Vítr je největší nepřítel fotbalu, takže v tomhle to nebylo úplně OK,“ uznal hráč, který se podruhé za sebou bil na hrotu útoku. „Každého hráče potěší, když dá nějaký gól, zvedne se herní sebevědomí. Doufám, že to potvrdím a tendence bude stoupající. Jasně, každý zápas hattrick asi nedám, ale hlavně abych se cítil dobře a byl prospěšný týmu,“ přeje si.

Tady v Senci už nicméně Fousek další branky nepřidá, Zbrojovku čeká nejbližší zápas až po návratu do Brna. „Jsem rád, že jsme takhle pohromadě, užijeme si ještě pár srandiček. Zatím je to z mého pohledu všechno dobré.“

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Ohlédnutí za zápasy Zbrojovaček proti Rapidu
Ostatní
22.05.2024 | Martin Lísal. FOTO: Milan Kříž

Ohlédnutí za zápasy Zbrojovaček proti Rapidu

B r n o - V pondělí 20. května proběhl na brněnském stadionu svátek dívčího fotbalu v Brně....
ROZHOVOR Z PROGRAMU: Oldřich Pragr
B-tým
22.05.2024 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

ROZHOVOR Z PROGRAMU: Oldřich Pragr

B r n o - Součástí posledního zápasového programu této sezóny byl i rozhovor s dvacetiletým...
SOUHRN: Zbrojováci na hostování
Ostatní
21.05.2024 | Martin Lísal

SOUHRN: Zbrojováci na hostování

B r n o - Na sklonku uplynulého týdne se v akci opět objevili i hráči Zbrojovky na hostování. Na...