VIDEO: Pavel Gaszczyk po utkání ve Ždírci

VIDEO: Pavel Gaszczyk po utkání ve Ždírci

Ž d í r e c – Výhra, postup, navíc první soutěžní gól ve Zbrojovce. Osmnáctiletý Pavel Gaszczyk nastoupil ve včerejším pohárovém utkání poprvé v základní sestavě a na konci utkání mohl být celkem spokojený.

„Jsem rád za vstřelenou branku a hlavně za to, že jsme konečně po odmlce zase vyhráli. Doufám, že si to přeneseme na sobotu a zvládneme zápas s Chrudimí za tři body,“ přál si.

Jeho gól padl hned v úvodu utkání, Gaszczyk po Alliho přihrávce obešel brankáře a suverénně zakončil. „Říkali jsme si, že musíme dát co nejdříve gól, abychom se trochu uklidnili. Jsem rád, že se to povedlo. Dostal jsem balon od Alliho a běžel jsem sám na bránu. Původně jsem chtěl střílet, ale brankář vyběhl, tak jsem mu udělal kličku a pak už jsem to měl jednoduché,“ popisoval svůj zásah.

Domácí to nezabalili ani po druhé brance a v závěru poločasu snížili, za stavu 1:2 pak měli ještě jednu velkou šanci. „Říkali jsme si, že potřebujeme přidat třetí gól. Měl jsem úkol nabízet se a náběhy trhat obranu, abychom uvolnili místo v krajích. To se dařilo, ale v první půli jsme to hůř řešili, až postupem času jsme hru kontrolovali. Kromě té jedné šance pak domácí větší možnost neměli,“ doplnil Gaszczyk.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Zbrojovka ocenila talenty za rok 2023
Mládež
09.12.2023 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč

Zbrojovka ocenila talenty za rok 2023

B r n o - Zbrojovka na sklonku roku tradičně oceňuje talentované hráče a hráčky za kalendářní rok...
Filip Večeřa: Jsou to skvělé zkušenosti
A-tým
09.12.2023 | Martin Lísal

Filip Večeřa: Jsou to skvělé zkušenosti

B r n o – Dorostenec Filip Večeřa má za sebou z individuálního hlediska velice solidní podzim....
OHLASY: Josef Mucha po utkání s Opavou
A-tým
08.12.2023 | Martin Lísal

OHLASY: Josef Mucha po utkání s Opavou

B r n o – Zbrojováci zdolali v dnešním přípravném utkání Opavu 2:1, když o výhře rozhodli...