VIDEO: Pavel Gaszczyk po utkání ve Ždírci

VIDEO: Pavel Gaszczyk po utkání ve Ždírci

Ž d í r e c – Výhra, postup, navíc první soutěžní gól ve Zbrojovce. Osmnáctiletý Pavel Gaszczyk nastoupil ve včerejším pohárovém utkání poprvé v základní sestavě a na konci utkání mohl být celkem spokojený.

„Jsem rád za vstřelenou branku a hlavně za to, že jsme konečně po odmlce zase vyhráli. Doufám, že si to přeneseme na sobotu a zvládneme zápas s Chrudimí za tři body,“ přál si.

Jeho gól padl hned v úvodu utkání, Gaszczyk po Alliho přihrávce obešel brankáře a suverénně zakončil. „Říkali jsme si, že musíme dát co nejdříve gól, abychom se trochu uklidnili. Jsem rád, že se to povedlo. Dostal jsem balon od Alliho a běžel jsem sám na bránu. Původně jsem chtěl střílet, ale brankář vyběhl, tak jsem mu udělal kličku a pak už jsem to měl jednoduché,“ popisoval svůj zásah.

Domácí to nezabalili ani po druhé brance a v závěru poločasu snížili, za stavu 1:2 pak měli ještě jednu velkou šanci. „Říkali jsme si, že potřebujeme přidat třetí gól. Měl jsem úkol nabízet se a náběhy trhat obranu, abychom uvolnili místo v krajích. To se dařilo, ale v první půli jsme to hůř řešili, až postupem času jsme hru kontrolovali. Kromě té jedné šance pak domácí větší možnost neměli,“ doplnil Gaszczyk.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

U17: Páté místo na Haraštově memoriálu
Mládež
25.07.2024 | Martin Lísal

U17: Páté místo na Haraštově memoriálu

R a k v i c e - Dorostenci Zbrojovky (U17) završili třídenní Haraštův memoriál výhrou proti pražské...
PREVIEW: V pátek do Opavy
A-tým
24.07.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: V pátek do Opavy

B r n o - Hned první ligový týden je pro Zbrojováky poměrně nabitý. Po pondělní bitvě v Jihlavě se...
VIDEO: Sestřih utkání v Jihlavě
A-tým
24.07.2024 | Martin Lísal. FOTO: Zuzana Javůrková

VIDEO: Sestřih utkání v Jihlavě

J i h l a v a - Zbrojovka porazila v úvodním kole Chance Národní ligy Jihlavu na jejím hřišti....