VIDEO: Měli jsme to udržet, mrzelo Kronuse po remíze

VIDEO: Měli jsme to udržet, mrzelo Kronuse po remíze

S e n e c – Adam Kronus se v utkání s Púchovem výrazně zapsal do statistik – na první gól přihrál, druhý sám vstřelil. Radost mu ale po závěrečném hvizdu kalil výsledek, Brňané nakonec jen remizovali 3:3.

„Remíza asi zasloužená, škoda té penalty v závěru. To jsme měli udržet, když už jsme to otočili a měli jsme to ve svých rukách. Je to jen příprava, i v přípravě jsou ale výhry cenné, je to škoda,“ mrzelo Adama.

Jeho podpis nesl už první gól v 9. minutě. „V týdnu jsme zkoušeli nové věci, hrál jsem na nové pozici, bylo to hodně o běhání. Jsem rád, že se mi povedlo vypíchnout balon, dal jsem ho Řezňovi na hlavu a on je v těchto situacích stoprocentní. Za asistenci jsem rád,“ popisoval jednadvacetiletý ofenzivní hráč. A vstřelený gól ve druhé půli? „Gól do prázdné po kličce gólmanovi, ale bylo to levou nohou, naštěstí jsem to trefil,“ usmál se.

Utkáním zahájili Brňané týdenní kemp v Senci. „Pořád máme co zlepšovat, jsou tam chyby, které musíme na ligu vyladit. Kondici máme naběhanou, teď je prostor na herní věci,“ pokračoval Kronus, který bude na pokoji bydlet s Denisem Alijagićem. „Máme PlayStation, takže pokud mezi tréninky a regenerací bude čas, nějakou hru asi s klukama dáme. Plus vůbec neznám město, takže pokud bude prostor, rád bych se šel podívat,“ uzavřel krátký rozhovor.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Béčko na závěr sezóny bez bodů
B-tým
14.06.2024 | Martin Lísal

Béčko na závěr sezóny bez bodů

H a v l í č k ů v B r o d - Béčko Zbrojovky dnes završilo úspěšnou sezónu na hřišti Havlíčkova...
PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova Brodu
B-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova...

B r n o - Brněnský B tým zakončí úspěšnou sezónu duelem na hřišti Havlíčkova Brodu. Hraje se v...
VIDEO: Mám z toho skvělý pocit, říká Jaroslav Hynek
A-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Mám z toho skvělý pocit, říká Jaroslav Hynek

B r n o – Nový trenér Jaroslav Hynek se s hráči ještě osobně neseznámil, přehled o stavu kádru však...