VIDEO: Měli jsme to udržet, mrzelo Kronuse po remíze

VIDEO: Měli jsme to udržet, mrzelo Kronuse po remíze

S e n e c – Adam Kronus se v utkání s Púchovem výrazně zapsal do statistik – na první gól přihrál, druhý sám vstřelil. Radost mu ale po závěrečném hvizdu kalil výsledek, Brňané nakonec jen remizovali 3:3.

„Remíza asi zasloužená, škoda té penalty v závěru. To jsme měli udržet, když už jsme to otočili a měli jsme to ve svých rukách. Je to jen příprava, i v přípravě jsou ale výhry cenné, je to škoda,“ mrzelo Adama.

Jeho podpis nesl už první gól v 9. minutě. „V týdnu jsme zkoušeli nové věci, hrál jsem na nové pozici, bylo to hodně o běhání. Jsem rád, že se mi povedlo vypíchnout balon, dal jsem ho Řezňovi na hlavu a on je v těchto situacích stoprocentní. Za asistenci jsem rád,“ popisoval jednadvacetiletý ofenzivní hráč. A vstřelený gól ve druhé půli? „Gól do prázdné po kličce gólmanovi, ale bylo to levou nohou, naštěstí jsem to trefil,“ usmál se.

Utkáním zahájili Brňané týdenní kemp v Senci. „Pořád máme co zlepšovat, jsou tam chyby, které musíme na ligu vyladit. Kondici máme naběhanou, teď je prostor na herní věci,“ pokračoval Kronus, který bude na pokoji bydlet s Denisem Alijagićem. „Máme PlayStation, takže pokud mezi tréninky a regenerací bude čas, nějakou hru asi s klukama dáme. Plus vůbec neznám město, takže pokud bude prostor, rád bych se šel podívat,“ uzavřel krátký rozhovor.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 4. do 10. března
Ostatní
04.03.2024 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 4. do 10. března

B r n o - Fotbalové jaro nabírá tempo. Po áčku a dorostu se do ligových bojů v tomto týdnu pustí...
U17: Také
Mládež
02.03.2024 | Martin Lísal

U17: Také "sedmnáctka" vítězně

B r n o - Také dorostenci kategorie U17 vstoupili do jarní části vítězně. Na výhru se ale oproti...
VIDEO: Je to zklamání, hodnotí remízu Koželuh
A-tým
02.03.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Je to zklamání, hodnotí remízu Koželuh

P r a h a - V poháru se trefil už na podzim, dnes se obránce Josef Koželuh dočkal premiérového...