VIDEO: Měli jsme přidat další góly, mrzelo po remíze Ševčíka

VIDEO: Měli jsme přidat další góly, mrzelo po remíze Ševčíka

B r n o – U prvního letního gólu asistoval, první zimní rovnou vstřelil. Michal Ševčík otevřel po čtvrthodině hry skóre přípravného utkání se Zlínem, právě on pak pro náš web a Zbrojovka TV zápas hodnotil.

„Jsme přece jen trochu zklamaní. Když vedete 3:1 a máte tlak a další šance, je remíza zklamání. Šli jsme do zápasu po týdnu tréninku, bylo to docela dobré, cítil jsem se v pohodě. Jen ze začátku se mi špatně dýchalo, než se člověk dostane do zápasového tempa. Ale po nějakých deseti minutách to bylo v pohodě,“ odpovídal před kamerou devatenáctiletý ofenzivní hráč.

Do kroniky zápasu se zapsal poměrně výrazně – v 16. minutě elegantně zakončil povedenou akci, na jejímž začátku byla Hrabinova přihrávka a Řezníčkovo sklepnutí. „Přebral jsem balon a viděl jsem, že mám dost místa, abych se rozběhl. Tak jsem zabral, jak jsem pak šel sám na gólmana, točila se mi v hlavě spousta myšlenek a nakonec to dopadlo takhle,“ popisoval gólovou kličku.

Na hřišti strávil Ševčík první půli, tu druhou proseděl na lavičce. „Byl jsem připraven naskočit, kdyby se něco stalo, někdo se zranil nebo tak. Po půli jsme měli dát další dva, tři góly, je to škoda. Zápas se vyvíjel pro nás, ale nakonec jsme dvakrát inkasovali a je z toho jen remíza.“

Po dni volna čekají na Zbrojováky v dalším týdnu hned dva zápasy. K sobotnímu duelu s Vyškovem přibylo utkání v Plzni. „Je to novinka, dozvěděli jsme se to před pár dny. Ale je to příjemné, zahrát si proti dalšímu prvoligovému klubu. Zvládnout se to určitě dá.“

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár primátorky, mezi účastníky je i ukrajinský Lvov!
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár...

B r n o – Do Brna se po nucené pauze vrací prestižní mládežnický turnaj O pohár primátorky! 16....
VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky

B r n o - Ve čtvrtek 12. května proběhl na Srbské tradiční náborový trénink, kterého se i tentokrát...
Zemřel Martin Šustr
A-tým
18.05.2022 | Klub

Zemřel Martin Šustr

S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu, že nás ve věku 31 let navždy opustil náš bývalý brankář...