VIDEO: Mám radost, na gól jsem čekal dlouho, usmívá se Nečas

VIDEO: Mám radost, na gól jsem čekal dlouho, usmívá se Nečas

P r a h a – Už v minulých zápasech byl Kuba Nečas krůček od prvního střeleckého úspěchu v brněnském dresu. Dnes v úvodu druhé půle to vyšlo – Kuba důležitou druhou trefou přispěl k výhře 3:0 na hřišti Žižkova.

Ve 49. minutě se Nečas po Řezníčkově dobré práci dostal ke střele a mířil přesně k tyči. „Přišel dlouhý balon do Řezni, ten to měl na hlavě a přiklepl mi to pod sebe. Z úrovně penalty jsem vystřelil a jsem rád, že to spadlo do brány. Mám velikou radost, protože jsem na gól čekal dlouho. Doufám, že se to trochu protrhlo a začnou tam padat víc,“ usmíval se po utkání spokojený střelec.

Ten se podílel už na první brance, v závěru první půle jeho povedenou ránu vyrazil Halouska. Gól pak dodal Zbrojovákům další jistotu. „O pauze jsme si řekli, že musíme mít dobrý nástup do druhé půle a dát co nejdřív další góly, aby se nám hrálo klidněji. I za stavu 2:0 měl Žižkov šance, my jsme mohli dotáhnout víc příležitostí a vyhrát větším rozdílem, ale potřebujeme ještě trochu větší kvalitu v poslední fázi hřiště,“ je si vědoma zimní posila.

„Určitě jsme dnes spokojení s tím, že máme tři body. Nastupoval první proti poslednímu, tyhle zápasy mohou být trochu ošemetné, ale vstoupili jsme do toho dobře a jsme rádi, že jsme vyhráli tříbrankovým rozdílem. Zápasy jdou rychle po sobě, ale když se vyhrává, regeneruje se lépe. Tak doufám, že ta šňůra bude pokračovat. Ve Varnsdorfu jsme měli trochu těžší nohy, dnes jsem se cítil o dost lépe, ale ten program je pro všechny stejný,“ je si vědom Nečas, který se navíc i díky nahuštěnému kalendáři dostal do základní sestavy.

O něco větší komplikaci to možná znamená pro Nečasův soukromý život – plánuje totiž svatbu. „Pár věcí nám chybí. A protože budeme svatbu mít nedaleko Prahy, je potřeba věci řešit tady, což je těžké. Ale snažíme se to nějak zvládnout a snad všechno klapne,“ přeje si Jakub, jehož dnešní výkon sledovala z hlediště i přítelkyně a budoucí manželka. „Jezdí skoro na každý zápas, tak jsem rád, že tu byla a konečně viděla, že jsem dal taky gól,“ smál se.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Utkání v Plzni odloženo na neurčito
A-tým
11.08.2022 | Martin Lísal

Utkání v Plzni odloženo na neurčito

B r n o - Utkání 4. kola FORTUNA:LIGY na hřišti Plzně bylo na základě žádosti domácího klubu...
VIDEO: Autogramiáda v Pivovarské Starobrno
Ostatní
11.08.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Autogramiáda v Pivovarské Starobrno

B r n o - Ve středu se Zbrojováci zúčastnili velké autogramiády v restauraci Pivovarská Starobrno....
Program týmů Zbrojovky v týdnu od 8. do 14. srpna
Ostatní
09.08.2022 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 8. do 14. srpna

B r n o - V nadcházejícím týdnu se k áčku, rezervě a dorostům přidají týmy U18 a U16, i pro ně už...