VIDEO: Jsem rád, že jsem na tom zdravotně dobře, těší Jambora

VIDEO: Jsem rád, že jsem na tom zdravotně dobře, těší Jambora

H o l i c e – K nejvytíženějším hráčům patřil v přípravě navrátilec z hostování David Jambor. Naskočil do čtyř z pěti zápasů a odehrál dohromady 275 minut. V základní sestavě nescházel ani včera proti Prostějovu.

Zápas se Zbrojovce bohužel výsledkově nepovedl. „Měli jsme převahu na míči, hráli jsme dnes spíše ze středního bloku a měli jsme dost situací, které jsme bohužel nevyřešili dobře. Hodně centrů, ale nenašli jsme hráče ve vápně. Pak jsme si nepohlídali jednu situaci a dostali jsme z toho gól,“ bilancoval Jambor poslední přípravný duel.

V něm nastoupil opět ve středu zálohy, tentokrát ve dvojici se zkušenějším Jiřím Texlem. „Role jsme si měnili podle situace, vždycky jsme se domluvili, kdo zůstane a bude hlídat střed,“ vysvětloval dvacetiletý středopolař, který sám několikrát ohrozil bránu soupeře.

Gól z toho nebyl, Jambor tak v přípravě do statistik zapsal jednu asistenci. Mnohem víc jej ale těší to, že odehrál téměř kompletní porci zápasů. „Po jaru, kdy jsem hodně marodil, je to vzpruha. Jsem rád, že jsem na tom zdravotně dobře a mohl jsem absolvovat celou přípravu. Jsem teď nachystaný pomoci klubu, co nejvíc to půjde“ těší se na sezónu.

„Tak to máme asi všichni, těší se celý tým, příprava už byla celkem dlouhá. Sezóna je před námi a budeme svou roli chtít zvládnout,“ zakončil Jambor.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Zbrojovka ocenila talenty za rok 2023
Mládež
09.12.2023 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč

Zbrojovka ocenila talenty za rok 2023

B r n o - Zbrojovka na sklonku roku tradičně oceňuje talentované hráče a hráčky za kalendářní rok...
Filip Večeřa: Jsou to skvělé zkušenosti
A-tým
09.12.2023 | Martin Lísal

Filip Večeřa: Jsou to skvělé zkušenosti

B r n o – Dorostenec Filip Večeřa má za sebou z individuálního hlediska velice solidní podzim....
OHLASY: Josef Mucha po utkání s Opavou
A-tým
08.12.2023 | Martin Lísal

OHLASY: Josef Mucha po utkání s Opavou

B r n o – Zbrojováci zdolali v dnešním přípravném utkání Opavu 2:1, když o výhře rozhodli...