VIDEO: Jsem rád, že jsem na tom zdravotně dobře, těší Jambora

VIDEO: Jsem rád, že jsem na tom zdravotně dobře, těší Jambora

H o l i c e – K nejvytíženějším hráčům patřil v přípravě navrátilec z hostování David Jambor. Naskočil do čtyř z pěti zápasů a odehrál dohromady 275 minut. V základní sestavě nescházel ani včera proti Prostějovu.

Zápas se Zbrojovce bohužel výsledkově nepovedl. „Měli jsme převahu na míči, hráli jsme dnes spíše ze středního bloku a měli jsme dost situací, které jsme bohužel nevyřešili dobře. Hodně centrů, ale nenašli jsme hráče ve vápně. Pak jsme si nepohlídali jednu situaci a dostali jsme z toho gól,“ bilancoval Jambor poslední přípravný duel.

V něm nastoupil opět ve středu zálohy, tentokrát ve dvojici se zkušenějším Jiřím Texlem. „Role jsme si měnili podle situace, vždycky jsme se domluvili, kdo zůstane a bude hlídat střed,“ vysvětloval dvacetiletý středopolař, který sám několikrát ohrozil bránu soupeře.

Gól z toho nebyl, Jambor tak v přípravě do statistik zapsal jednu asistenci. Mnohem víc jej ale těší to, že odehrál téměř kompletní porci zápasů. „Po jaru, kdy jsem hodně marodil, je to vzpruha. Jsem rád, že jsem na tom zdravotně dobře a mohl jsem absolvovat celou přípravu. Jsem teď nachystaný pomoci klubu, co nejvíc to půjde“ těší se na sezónu.

„Tak to máme asi všichni, těší se celý tým, příprava už byla celkem dlouhá. Sezóna je před námi a budeme svou roli chtít zvládnout,“ zakončil Jambor.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

PREVIEW: V pátek do Opavy
A-tým
24.07.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: V pátek do Opavy

B r n o - Hned první ligový týden je pro Zbrojováky poměrně nabitý. Po pondělní bitvě v Jihlavě se...
VIDEO: Sestřih utkání v Jihlavě
A-tým
24.07.2024 | Martin Lísal. FOTO: Zuzana Javůrková

VIDEO: Sestřih utkání v Jihlavě

J i h l a v a - Zbrojovka porazila v úvodním kole Chance Národní ligy Jihlavu na jejím hřišti....
U17: Dnes začíná Haraštův memoriál
Mládež
23.07.2024 | Martin Lísal

U17: Dnes začíná Haraštův memoriál

B r n o - V několika obcích na Jižní Moravě dnes začíná dvaadvacátý ročník Memoriálu Františka...