VIDEO: Josef Mucha po utkání s Púchovem

VIDEO: Josef Mucha po utkání s Púchovem

S e n e c – Pro přítomné diváky to byl bezesporu celkem zajímavý zápas, pro trenéry už tolik ne. Padlo nakonec šest branek, po třech na každé straně – Zbrojovka se tak s Púchovem rozešla smírně.

Zatímco předcházející remízu v Žilině trenéři brali, nerozhodný výsledek na úvod soustředění v Senci je nepotěšil. „První poločas byl z naší strany hodně špatný. Špatně jsme dostupovali hráče, byl to možná nejhorší poločas, co jsme během přípravy odehráli. Prohrávali jsme osobní souboje, byli jsme nepřesní, vázla kombinace. Zkrátka velká nespokojenost,“ netajil po utkání Josef Mucha, asistent kouče Polácha.

Po změně stran dokázali prohrávající Brňané skóre otočit, ale v závěru se prosadil ještě jednou Púchov. „Po prostřídání už jsme byli přesnější, dostávali jsme se víc do hry, zlepšila se kombinace a výsledkem byly i pěkné góly. Celkově ale s výkonem a nasazením nejsme spokojení.“

Pozitivem utkání mohlo být kromě tří vstřelených branek také to, že poprvé od letního zranění naskočil do hry obránce Martin Nový. „Je to plus, odehrál nějakých třicet minut a byl na hřišti cítit. To je pro nás dobrá zpráva,“ přitakal Mucha.

A co čeká na Brňany dále? „Zítra dva tréninky, jeden ráno na hřišti a odpoledne v posilovně. A pak pokračujeme dál, jsme tu týden a další zápas je až v sobotu, takže bude hodně prostoru pro nácvik dovedností a doladění všech detailů.“

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Béčko na závěr sezóny bez bodů
B-tým
14.06.2024 | Martin Lísal

Béčko na závěr sezóny bez bodů

H a v l í č k ů v B r o d - Béčko Zbrojovky dnes završilo úspěšnou sezónu na hřišti Havlíčkova...
PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova Brodu
B-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova...

B r n o - Brněnský B tým zakončí úspěšnou sezónu duelem na hřišti Havlíčkova Brodu. Hraje se v...
VIDEO: Mám z toho skvělý pocit, říká Jaroslav Hynek
A-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Mám z toho skvělý pocit, říká Jaroslav Hynek

B r n o – Nový trenér Jaroslav Hynek se s hráči ještě osobně neseznámil, přehled o stavu kádru však...