VIDEO: Jeli jsme si pro tři body a vezeme je domů, libuje si Ševčík

VIDEO: Jeli jsme si pro tři body a vezeme je domů, libuje si Ševčík

P ř í b r a m – Nejdříve mu gólovou radost překazila tyč, pak gólman. Tak to Michal Ševčík zkusil hlavou a tentokrát už to vyšlo! Devatenáctiletý ofenzivní hráč svým prvním ligovým gólem rozhodl těžkou bitvu v Příbrami.

„První poločas z naší strany nebyl dobrý, měli jsme hodně zbytečných ztrát, málo jsme běhali. Po patnácti minutách jsme byli trochu na koni, jenže pak jsme soupeře na koně dostali taky. Zkrátka první půle nic moc, v kabině jsme si toho řekli hodně, každý k tomu něco měl. A vyústilo to v to, že jsme do druhého poločasu šli s chutí a s tím, že zápas zvládneme, což se povedlo,“ hodnotil šťastný střelec utkání.

Sám Michal byl po změně stran hodně střelecky aktivní. „Jak jsem říkal, první poločas z naší strany nebyl dobrý a z mojí obzvlášť. Moc jsem nebyl ve hře, nevěřil jsem si, zkazil jsem hodně balonů. Ve druhé půli jsem hrál víc ze středu a věřil jsem si víc, přišly šance a byl z toho i gól a výhra.“

Ševčík potvrdil, že Zbrojovka v posledních duelech umí udeřit hlavně ze vzduchu, z celkových dvanácti gólů jich šest padlo po hlavičkách. „Trefil jsem se takhle předtím v pohárových zápasech, takže mám letos tři góly a všechny hlavou. Ale druhý Řezňa asi nebudu,“ pousmál se.

Nálada samozřejmě odpovídala tomu, že ač věkem druhý nejmladší muž týmu, rozhodl právě důležitý zápas. „Každý bod se počítá, jeli jsme si pro tři body a vezeme je domů, což je paráda. Byl to těžký zápas a je super, že jsme ho zvládli. Teď nás asi čeká pozápasový trénink, volná neděle a od pondělka se zase pustíme do přípravy,“ připomněl Ševa další duel se Žižkovem.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

PREVIEW: V přípravě doma s Opavou
A-tým
07.12.2023 | Martin Lísal

PREVIEW: V přípravě doma s Opavou

B r n o - Vůbec posledním utkáním roku 2023 bude přípravné utkání s Opavou, kterým Zbrojováci...
ROZHOVOR: Nový kondiční trenér Jakub Fikar!
A-tým
07.12.2023 | Martin Lísal

ROZHOVOR: Nový kondiční trenér Jakub Fikar!

B r n o – Ke Zbrojovce se minulý týden připojil nový kondiční trenér Jakub Fikar. Zdánlivě...
Program týmů Zbrojovky v týdnu od 4. do 10. prosince
Ostatní
04.12.2023 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 4. do 10. prosince

B r n o - Ve druhém prosincovém týdnu se v akci představí "áčko" i "béčko", a to v přípravných...