VIDEO: Jeli jsme si pro tři body a vezeme je domů, libuje si Ševčík

VIDEO: Jeli jsme si pro tři body a vezeme je domů, libuje si Ševčík

P ř í b r a m – Nejdříve mu gólovou radost překazila tyč, pak gólman. Tak to Michal Ševčík zkusil hlavou a tentokrát už to vyšlo! Devatenáctiletý ofenzivní hráč svým prvním ligovým gólem rozhodl těžkou bitvu v Příbrami.

„První poločas z naší strany nebyl dobrý, měli jsme hodně zbytečných ztrát, málo jsme běhali. Po patnácti minutách jsme byli trochu na koni, jenže pak jsme soupeře na koně dostali taky. Zkrátka první půle nic moc, v kabině jsme si toho řekli hodně, každý k tomu něco měl. A vyústilo to v to, že jsme do druhého poločasu šli s chutí a s tím, že zápas zvládneme, což se povedlo,“ hodnotil šťastný střelec utkání.

Sám Michal byl po změně stran hodně střelecky aktivní. „Jak jsem říkal, první poločas z naší strany nebyl dobrý a z mojí obzvlášť. Moc jsem nebyl ve hře, nevěřil jsem si, zkazil jsem hodně balonů. Ve druhé půli jsem hrál víc ze středu a věřil jsem si víc, přišly šance a byl z toho i gól a výhra.“

Ševčík potvrdil, že Zbrojovka v posledních duelech umí udeřit hlavně ze vzduchu, z celkových dvanácti gólů jich šest padlo po hlavičkách. „Trefil jsem se takhle předtím v pohárových zápasech, takže mám letos tři góly a všechny hlavou. Ale druhý Řezňa asi nebudu,“ pousmál se.

Nálada samozřejmě odpovídala tomu, že ač věkem druhý nejmladší muž týmu, rozhodl právě důležitý zápas. „Každý bod se počítá, jeli jsme si pro tři body a vezeme je domů, což je paráda. Byl to těžký zápas a je super, že jsme ho zvládli. Teď nás asi čeká pozápasový trénink, volná neděle a od pondělka se zase pustíme do přípravy,“ připomněl Ševa další duel se Žižkovem.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Zbrojovka opět podpoří dárce krve!
Ostatní
23.09.2021 | Martin Lísal

Zbrojovka opět podpoří dárce krve!

B r n o – Fotbalový klub FC Zbrojovka Brno chystá jedinečnou akci na podporu darování krve! V rámci...
PREVIEW: V devátém kole míříme do Ústí!
A-tým
23.09.2021 | Martin Lísal

PREVIEW: V devátém kole míříme do Ústí!

B r n o - Devátým soupeřem Zbrojovky bude v letošní sezóně tým FK Ústí nad Labem. Na hřišti...
U13: Vítězství v Hodoníně
Mládež
22.09.2021 | Martin Lísal

U13: Vítězství v Hodoníně

H o d o n í n - Mladší žáci Zbrojovky (U13) zvítězili ve středečním utkání na hřišti Hodonína 13:3....