VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky

VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky

B r n o - Ve čtvrtek 12. května proběhl na Srbské tradiční náborový trénink, kterého se i tentokrát zúčastnili hráči prvního mužstva. Trénink opět přilákal na stadion řadu malých zájemců o fotbal.

Za ideálního počasí se děti rozdělily do skupin, z nichž každá trénovala pod dohledem profesionálních trenérů mládeže Zbrojovky. Trénink jako obvykle probíhal především formou her. Posléze se k malým fotbalistům připojili i hráči "áčka".

"V rámci dnešního náboru se nám dostavily děti ročníků 2016 a 2017. Zájemce, kteří z nějakého důvodu nemohli přijít, přijímáme samozřejmě také, stačí se jen ozvat na kontaktní telefon nebo mail. Tréninky budou probíhat v pondělí a ve středu od 15.30 na tréninkovém hřišti na Srbské. Každá tréninková jednotka trvá zhruba hodinu," upřesnil šéftrenér přípravek Vladimír Chaloupka.

Jak konkrétně náborový trénink probíhal, zjistíte i v krátké reportáži na Zbrojovka TV!

V příštím týdnu pak na Srbské přivítáme i děti z Mateřské školy Herčíkova 21. "Na děti čeká zábavný program plný her a sportovní aktivity. Jedná se o pilotní projekt, mající za cíl zvýšit pohybové dovednosti dětí," uvedl Chaloupka. V případě zájmu o podobnou akci se i v tomto případě stačí ozvat na telefon či mail šéftrenéra přípravek a někdejšího vynikajícího hráče Zbrojovky (telefon 602 551 919, e-mail chaloupka.vladimir@gmail.com).

další články

STUDIO FLINTA: Dalším hostem bude Michal Ševčík!
A-tým
28.06.2022 | Martin Lísal

STUDIO FLINTA: Dalším hostem bude Michal Ševčík!

B r n o - Na přelomu června a července vyjde další díl STUDIA FLINTA, už jednatřicátý! Hostem...
Informace k utkání se Slovanem
A-tým
27.06.2022 | Martin Lísal

Informace k utkání se Slovanem

B r n o - Dalším soupeřem letošní přípravy bude slovenský mistr - ŠK Slovan Bratislava. Divácky...
Trenér Dostálek po utkání s Podbrezovou
A-tým
26.06.2022 | Martin Lísal

Trenér Dostálek po utkání s Podbrezovou

Č e r v e n í k - Zbrojováci podlehli v druhém letním utkání Podbrezové 2:4, o výsledku rozhodly...