VIDEO: Gólů mohlo být i víc, řekl Hladík

VIDEO: Gólů mohlo být i víc, řekl Hladík

R o s i c e – Po asistenci z minulého utkání si útočník Jan Hladík připsal proti Banské Bystrici také vstřelenou branku. Po hodině hry krásnou ranou upravil na konečných 2:0.

K celé gólové akci Hláďa potřeboval jen gólmana – po Šimanově dlouhém výkopu se zbavil obránce a zamířil přesně. „Každý gól samozřejmě potěší, dneska jich mohlo být i víc. Jsem ale rád, dlouho jsem gól nedal. Doufám, že mě to povzbudí do další práce,“ přeje si.

Pro týmovou pohodu je samozřejmě důležitá i výhra, byť ještě nejde o ligové body. „Jsme pořád v přípravě, jsme unavení a soupeř byl kvalitní, takže je fajn, že jsme to zvládli. Musíme vyhrávat pokud možno každý zápas.“

Středeční zápas byl poměrně náročný i s ohledem na zvolenou taktiku. „Chtěli jsme napadat vysoko, získávat míče. Někdy se nám to dařilo, někdy nám z toho vyjeli, musíme na tom zapracovat. Stejně jako na produktivitě, je potřeba přidávat góly, druhá liga bude těžká a musíme být produktivní,“ má jasno Hladík.

Zbrojováky už čekají poslední dva přípravné duely – a pak už je na programu první kolo. „V pondělí jsme měli dva tréninky, trénovali jsme i dnes před zápasem, možná až příští týden trochu zvolníme, protože pak už nás čeká závěr přípravy a první zápas v lize. Věřím, že budeme dobře připravení,“ uzavřel devětadvacetiletý ofenzivní hráč.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

VIDEO: Sestřih utkání v Jihlavě
A-tým
24.07.2024 | Martin Lísal. FOTO: Zuzana Javůrková

VIDEO: Sestřih utkání v Jihlavě

J i h l a v a - Zbrojovka porazila v úvodním kole Chance Národní ligy Jihlavu na jejím hřišti....
U17: Dnes začíná Haraštův memoriál
Mládež
23.07.2024 | Martin Lísal

U17: Dnes začíná Haraštův memoriál

B r n o - V několika obcích na Jižní Moravě dnes začíná dvaadvacátý ročník Memoriálu Františka...
VIDEO: Je důležité získat na úvod tři body, těší Sváčka
A-tým
23.07.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Je důležité získat na úvod tři body, těší...

J i h l a v a - Ke včerejší výhře v Jihlavě přispěl i Dominik Sváček. V premiéře si hned připsal...