VIDEO: Gól vždycky potěší, usmívá se Granečný

VIDEO: Gól vždycky potěší, usmívá se Granečný

B r n o – Něco přes hodinu čekali diváci v utkání s Púchovem na gól. Nerozhodný zápas rozetnul po Hladíkově přihrávce povedenou a přesnou ranou Denis Granečný. Nakonec šlo o trefu vítěznou, Zbrojováci porazili Púchov těsně 1:0.

„Gól nebo nahrávka vždycky potěší a pomůže, co se sebevědomí týče,“ pousmál se Granečný. „Zápas byl náročný na kondici, jsme pořád v plné přípravě, přes týden máme dvoufázové tréninky. Nohy jsou trochu ztuhlé, ale vyhráli jsme, i to je povzbuzení do další práce.“

Jít do utkání z plné zátěže, to k letnímu období zkrátka patří. „Zatím je to v pořádku, zvládáme to všichni. Vše probíhá většinou na hřišti, i když se jedná o doběhání a náročné hry třeba osm na osm, tak je to pořád příjemnější, než běhat někde v parku. Je lepší být na hřišti,“ je přesvědčený čtyřiadvacetiletý fotbalista.

Granečný v minulém ročníku alternoval na kraji obrany i zálohy, což platí i pro letošní přípravu. „Každý by byl asi raději na jedné pozici, ale nehraje to velkou roli. Když mě trenér někam postaví, budu se snažit co nejlépe tam, kde to zrovna bude,“ nedělá z toho vědu.

A co čeká Zbrojováky příští týden? „Máme tentokrát kromě sobotního ještě jeden vložený zápas, takže to bude pestřejší. Asi pro každého je lepší hrát, než trénovat, nabereme zápasovou praxi.“

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Béčko na závěr sezóny bez bodů
B-tým
14.06.2024 | Martin Lísal

Béčko na závěr sezóny bez bodů

H a v l í č k ů v B r o d - Béčko Zbrojovky dnes završilo úspěšnou sezónu na hřišti Havlíčkova...
PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova Brodu
B-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova...

B r n o - Brněnský B tým zakončí úspěšnou sezónu duelem na hřišti Havlíčkova Brodu. Hraje se v...
VIDEO: Mám z toho skvělý pocit, říká Jaroslav Hynek
A-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Mám z toho skvělý pocit, říká Jaroslav Hynek

B r n o – Nový trenér Jaroslav Hynek se s hráči ještě osobně neseznámil, přehled o stavu kádru však...