VIDEO: Gól vždycky potěší, usmívá se Granečný

VIDEO: Gól vždycky potěší, usmívá se Granečný

B r n o – Něco přes hodinu čekali diváci v utkání s Púchovem na gól. Nerozhodný zápas rozetnul po Hladíkově přihrávce povedenou a přesnou ranou Denis Granečný. Nakonec šlo o trefu vítěznou, Zbrojováci porazili Púchov těsně 1:0.

„Gól nebo nahrávka vždycky potěší a pomůže, co se sebevědomí týče,“ pousmál se Granečný. „Zápas byl náročný na kondici, jsme pořád v plné přípravě, přes týden máme dvoufázové tréninky. Nohy jsou trochu ztuhlé, ale vyhráli jsme, i to je povzbuzení do další práce.“

Jít do utkání z plné zátěže, to k letnímu období zkrátka patří. „Zatím je to v pořádku, zvládáme to všichni. Vše probíhá většinou na hřišti, i když se jedná o doběhání a náročné hry třeba osm na osm, tak je to pořád příjemnější, než běhat někde v parku. Je lepší být na hřišti,“ je přesvědčený čtyřiadvacetiletý fotbalista.

Granečný v minulém ročníku alternoval na kraji obrany i zálohy, což platí i pro letošní přípravu. „Každý by byl asi raději na jedné pozici, ale nehraje to velkou roli. Když mě trenér někam postaví, budu se snažit co nejlépe tam, kde to zrovna bude,“ nedělá z toho vědu.

A co čeká Zbrojováky příští týden? „Máme tentokrát kromě sobotního ještě jeden vložený zápas, takže to bude pestřejší. Asi pro každého je lepší hrát, než trénovat, nabereme zápasovou praxi.“

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Zbrojováci zahájili dvoutýdenní tréninkový blok
A-tým
27.11.2023 | Martin Lísal

Zbrojováci zahájili dvoutýdenní tréninkový blok

B r n o - Fotbalisté Zbrojovky se po reprezentační pauze sešli k dvoutýdennímu tréninkovému bloku....
Béčko podlehlo v přípravě rezervě Baníku
B-tým
25.11.2023 | Martin Lísal

Béčko podlehlo v přípravě rezervě Baníku

B r n o - Také brněnský B tým má na sklonku roku v plánu i dva přípravné zápasy. V tom prvním...
BLACK FRIDAY - víkendové slevy ve Fanshopu!
Ostatní
24.11.2023 | Martin Lísal

BLACK FRIDAY - víkendové slevy ve Fanshopu!

B r n o - Sháníte už vánoční dárky? Máme pro vás tip, jak je pořídit výhodně! Ve zbrojováckém...