VIDEO: Gól už jsem potřeboval, usmíval se střelec Hladík

VIDEO: Gól už jsem potřeboval, usmíval se střelec Hladík

B r n o – Poslední tři domácí zápasy s pražskou Duklou skončily výsledkem 0:0. Podobné nebezpečí dnes zažehnal ve druhé půli přesnou hlavičkou Jan Hladík, který si po Ševčíkově centru připsal svou čtvrtou trefu v sezóně.

„Nejen od Ševy to tam dnes lítalo slušně. Trefil jsem to, jsem za to rád, už jsem gól potřeboval,“ pousmál se Hladík na pozápasové tiskovce. „Gól nás uklidnil, v první půli se nám nepodařilo žádnou šanci proměnit. Pak jsme přidali druhý a už jsme to dotáhli, je jen škoda obdržené branky. A taky toho, že jsme gólů nedali víc. Těžko říct, proč nám to tam dnes nepadalo, šancí jsme měli snad nejvíc v sezóně. Dukla nás na podzim porazila po nedobrém výkonu, chtěli jsme jim to oplatit a jsem rád, že jsme to zvládli. Mohlo to být o víc, to je asi jediná škoda toho zápasu.“

Zbrojováci tak zopakovali výsledek z Vlašimi, kde měli taktéž výrazně větší množství šancí. „Hraje se nám teď lépe, bez tlaku, zápasy si užíváme a je to vidět. Do šancí se dostáváme. Škoda, že jich neproměňujeme víc. Teď se soustředíme na poslední dva zápasy, budeme je chtít taky zvládnout a v posledním kole se rozloučit s fanoušky výhrou. Ještě jednou bychom to rádi oslavili,“ připomněl Hladík oslavy postupu z minulého týdne.

„Užil jsem si to, bylo to něco skvělého. Předloni jsme to na hřišti oslavit nemohli, teď to bylo lepší. S fanoušky jsme si to užili, byli perfektní, udělali skvělou atmosféru, stejně jako předtím v Drnovicích. Jsme rádi, že se nám to povedlo takhle před koncem, že nemusíme nic honit do posledního kola. Zvládáme zápasy ke konci, sbíráme body, daří se nám,“ pokračoval Hladík.

A po oslavách čeká na hráče dovolená. Po loňských sezonách nezvykle dlouhá. „Ani nepamatuju, kdy jsem měl v létě takhle dlouhé volno. Těším se na to, mám syna, letos si to s ním chci užít,“ zmínil Hladík, že se na přelomu května a června hodlá věnovat především rodině.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

PREVIEW: Doma přivítáme Plzeň!
A-tým
03.02.2023 | Martin Lísal

PREVIEW: Doma přivítáme Plzeň!

B r n o - Po jarní premiéře v Mladé Boleslavi se Zbrojováci poprvé v tomto kalendářním roce...
Občerstvení na utkání s Plzní!
Ostatní
01.02.2023 | Martin Lísal

Občerstvení na utkání s Plzní!

B r n o - Jarní domácí premiéra se blíží! Už v neděli 5. února přivítáme na našem stadionu...
Oslava 110. výročí založení klubu
A-tým
31.01.2023 | Martin Lísal

Oslava 110. výročí založení klubu

B r n o - Součástí oslav 110. výročí založení našeho klubu byla i akce pro partnery a přátele...