VIDEO: Druhý ročník turnaje partnerů - Partner Cup 2019

VIDEO: Druhý ročník turnaje partnerů - Partner Cup 2019

Zatímco fotbalisté Zbrojovky poslední prázdninový víkend bojovali v Třinci o důležité body do druholigové tabulky, stala se Srbská dějištěm jného fotbalového klání. Sobota 31. 8. 2019 byla zaznačena v kalendářích zbrojováckých partnerů již dlouho dopředu, jelikož právě na tento den připadlo konání druhého pokračování přátelského turnaje Partner Cup 2019.

Po pilotním zimním turnaji, který se hrál na umělce v TCM, se líté boje přesunuly na přírodní trávu a vzrostl také počet účastníků.

Klání se odehrávála celkem na čtyřech hřištích, kde se utkala mužstva poté, co byla rozlosována do základních skupin. To vše pod dohledem organizátora celé akce Petra Švancary. Průběhu akce přihlížela také početná divácká základna, tvořená nejen rodinami a známými partnerů. Na své si přišli také kolemjdoucí, kteří měli možnost se v tomto horkém letním odpoledni zastavit, využít skvělého občerstvení a pobavit se fotbalovým uměním zdejších účastníků.

Po několika hodinách urputných bojů v základní části nakonec z každé skupiny vzešli dva postupující do závěrečného turnajového pavouka. Ještě před závěrečnou bitvou nakonec ze své garáže vyjel i populární Mercedes, který se chopil mikrofonu a celý zápas odkomentoval.

Nejlepší formu nakonec prokázala družstva Tripoli a Top4football.cz, jejichž finálovým střetnutím celý turnaj vyústil. Po dramatické finálové bitvě, která byla místy opravdu vyhrocená, se nakonec z vítězství radovali hráči Tripoli a obhájili tak vítězství ze zimní halové verze partnerského poháru.

I přes soutěživost mezi týmy se nakonec po turnaji všichni zúčastnění společně sešli u výborného občerstvení a užili si následný večerní program v podání herců z Městského divadla Brno. Již teď se těšíme na další setkání a přátelské měření sil.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Trenér Machálek po výhře ve Vítkovicích
A-tým
04.06.2020 | Martin Lísal

Trenér Machálek po výhře ve Vítkovicích

O s t r a v a - V nahuštěném programu je každý zápas o to náročnější. Pocítily to ostatní týmy a...
Zbrojovka v oslabení vydřela výhru ve Vítkovicích, rozhodl Fousek!
A-tým
04.06.2020 | Kryštof Severa. FOTO: Petr Nečas

Zbrojovka v oslabení vydřela výhru ve Vítkovicích,...

B R N O - Ke dvacátému utkání F:NL zajížděla Zbrojovka na hřiště Vítkovic. Brňané šli rychle do...
VIDEO: Sestřih utkání s pražskou Duklou (0:0)
A-tým
04.06.2020 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání s pražskou Duklou (0:0)

B r n o - V 19. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY hostila Zbrojovka pražskou Duklu. I přes řadu šancí duel...