VIDEO: Díky, Bary!

VIDEO: Díky, Bary!

B r n o - 114 soutěžních duelů, pět vstřelených gólů, osm nahrávek. To vše z pozice defenzivního záložníka či obránce během čtyř uplynulých let. Také za působením Damiána Bariše v našem dresu se ohlédneme v krátkém rozlučkovém videu.

Damián Bariš se stal součástí našeho klubu v létě 2018. V první sezóně naskočil do 26 duelů, čtyřikrát se zapsal mezi střelce. Dvěma góly pomohl porazit Chrudim, jedinou brankou rozhodl duel ve Znojmě a skóroval také v utkání s Třincem. K tomu přidal i jednu nahrávku, zasáhl také do obou barážových zápasů.

Pevnou součástí týmu byl Bariš také v následující sezóně a v první lize, ze středu zálohy se přesunul postupně na kraj obrany. A v uplynulém ročníku pomohl gólem a čtyřmi nahrávkami k návratu do nejvyšší soutěže. Celkem v našem dresu naskočil do 114 soutěžních zápasů, vstřelil 5 branek a na 8 nahrál. V určitém období rozeřvával také vítězný pokřik.

"Poslední sezóna byla individuálně asi nejvydařenější, ale rád budu vzpomínat na všechny. Z konkrétních zápasů si vybavím určitě Chrudim, kdy se mi povedlo dát dvě branky, nezapomenu na baráž s Příbramí, kdy došlo osm tisíc diváků a atmosféra byla neskutečná. I mimofotbalové vzpomínky na Brno budu mít jen ty nejlepší, vždyť jsem se tu oženil a narodila se mi dcerka," usmívá se Bariš při ohlédnutím za uplynulými roky.

"Jsem rád, že jsem tady mohl být a mám takovou zkušenost. Nakonec jsme oslavili postup, udělali jsme lidem radost. Už před utkáním s Třincem jsme věděli, že oslavy přijdou, v tom to bylo trochu specifické, ale užili jsme si to, myslím, i tak parádně. A předání poháru s diváky na hrací ploše bylo taky nezapomenutelné," doplnil sedmadvacetiletý rodák z Trenčína.

Bary, ještě jednou díky za vše. Ať se daří!

další články

U16: Vítězná dohrávka proti Znojmu
Mládež
31.05.2023 | Martin Lísal

U16: Vítězná dohrávka proti Znojmu

T i š n o v - Také výběr U16 svou dohrávku proti Znojmu zvládl, a to po takřka identickém průběhu....
U18: Zbrojovka v dohrávce porazila Znojmo
Mládež
31.05.2023 | Martin Lísal

U18: Zbrojovka v dohrávce porazila Znojmo

T i š n o v - Dorostenci Zbrojovky (U18) zvládli dohrávku 27. kola na jedničku, na hřišti v Tišnově...
U9: Druhý zbrojovácký triumf ve finále PLANEO CUPU!
Mládež
31.05.2023 | Martin Lísal

U9: Druhý zbrojovácký triumf ve finále PLANEO CUPU!

V a r n s d o r f - Hráči kategorie U9 ovládli jako druhý náš tým letošní finále Poháru mládeže...