V sobotu odehrajeme první utkání Tipsport ligy proti Vyškovu

V sobotu odehrajeme první utkání Tipsport ligy proti Vyškovu

B r n o – V sobotu vstoupí Zbrojováci jako poslední z účastníků do letošního ročníku Tipsport ligy. V areálu Fotbalového centra Brno hostí od 10:30 MFK Vyškov.

V rámci domácích zápasů Tipsport ligy (kromě sobotního ještě středeční duel s Trenčínem) bude Nadační fond Zbrojovák vybírat dobrovolný příspěvek na podporu rodiny našeho trenéra mládeže Josefa Havla. Kouč výběru U18 je po vážném úraze v péči lékařů a Nadační fond se rozhodl jeho rodině s dvěma dětmi pomoci v aktuální tíživé situaci.

Kasička Nadačního fondu bude během obou zápasů vedle pokladny, během týdne ji pak najdete i ve Fanshopu na Srbské. Pomoci může jakákoliv částka, Zbrojovačky a Zbrojováci!

Standardní vstupné na utkání Tipsport ligy činí 60 korun, permanentkáři Zbrojovky mají vstup zdarma. Duel budete moci sledovat živě na Tipsport TV.Vstup do areálu Fotbalového centra Brno v Brněnských Ivanovicích je podmíněn dodržením aktuálního Protokolu opatření a jedním ze způsobů doložení bezinfekčnosti: buď dokončené očkování (min. 14 dní), nebo prodělané onemocnění COVID-19 (v uplynulých 180 dnech). Mladiství od 12 do 18 let se budou moci prokázat PCR testem ne starším než 72 hodin, stejně jako osoby, které se nemohou očkovat ze zdravotních důvodů (nutno doložit) a osoby, které očkovacím režimem procházejí.

další články

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár primátorky, mezi účastníky je i ukrajinský Lvov!
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár...

B r n o – Do Brna se po nucené pauze vrací prestižní mládežnický turnaj O pohár primátorky! 16....
VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky

B r n o - Ve čtvrtek 12. května proběhl na Srbské tradiční náborový trénink, kterého se i tentokrát...
Zemřel Martin Šustr
A-tým
18.05.2022 | Klub

Zemřel Martin Šustr

S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu, že nás ve věku 31 let navždy opustil náš bývalý brankář...