V předvečer státního svátku se Zbrojovka představí v Hradci Králové

V předvečer státního svátku se Zbrojovka představí v Hradci Králové

B r n o - Na fotbalisty Zbrojovky čeká v předvečer státního svátku televizní utkání v Hradci Králové. Na hřišti třetího týmu tabulky se hraje od 17:15, duel přenášejí kamery České televize.

Na stadion "Pod lízátky" se vydáme po roční pauze. Poslední vzájemný souboj (ještě prvoligový) zde na jaře 2017 skončil bezgólovou remízou.

Podobný výsledek by si tentokrát zřejmě nepřál ani jeden ze soupeřů. "Předpokládám ale, že oproti našim posledním domácím zápasům bude tentokrát soupeř chtít hrát fotbal, takže očekávám kvalitní podívanou z obou stran a více prostoru pro naši hru," věští kouč Šustr, kterého právě bezgólové remízy z posledních domácích duelů nepotěšily.

Jak už zaznělo, Hradečtí jsou v tabulce třetí se šestibodovým náskokem před devátou Zbrojovkou. V posledním utkání navzdory dobrému výkonu podlehli v Českých Budějovicích. "Před každým zápasem je důležitá i práce s hlavami hráčů, to se nemění. Doma jsme ztratili body, teď jedeme do Hradce rvát se a hrát o další výhru. Nějaké umělé zvyšování tlaku k ničemu nevede," pokračoval kouč.

Ten musí sáhnout opět ke změně v sestavě, trest za čtyři žluté karty si odpyká Petr Pavlík. "Vrací se ale distancovaný Vraštil, takže máme možnosti, jak reagovat," uvedl Šustr, který už na společných trénincích přivítal také Michala Škodu. Do Hradce Králové se Brňané vypraví tradičně s jednodenním předstihem.

Malšovický stánek prochází i v této sezóně rekonstrukcí, jeho část je uzavřena. Přístup do sektoru hostů (s kapacitou 225 míst) je z východní strany od Gočárova okruhu. Lístek stojí 80 korun a k dostání bude v samostatné pokladně před utkáním. Pořadatelé prosí návštěvníky, aby dodržovali Návštěvní řád stadionu.

další články

Podpořte Zbrojovku díky iniciativě #zasvujtym!
Ostatní
25.05.2020 | Tisková zpráva

Podpořte Zbrojovku díky iniciativě #zasvujtym!

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA je zpět! Jak to krásně zní! Složité období jsme společně přečkali a nyní se...
Informace pro fanoušky a partnery k opětovnému startu FN:L
A-tým
22.05.2020 | Martin Lísal

Informace pro fanoušky a partnery k opětovnému startu...

B r n o – Už za týden jdeme znovu do boje! Bohužel zatím bez fanoušků – v souladu s podmínkami...
Pojď fandit s legendami Zbrojovky na Tribunu Štatl!
Ostatní
21.05.2020 | Martin Lísal

Pojď fandit s legendami Zbrojovky na Tribunu Štatl!

B r n o - Každý ví, že fotbal se nejlépe sleduje ze zaplněné tribuny. To teď bohužel ještě není...