V Teplicích bychom měli hrát každých čtrnáct dní, usmíval se Kotal po venkovní výhře

V Teplicích bychom měli hrát každých čtrnáct dní, usmíval se Kotal po venkovní výhře

T e p l i c e - Už se z toho pomalu stává tradice. Poslední dva duely v Teplicích skončily výhrou Zbrojovky 1:0, v utkání 23. kola se Brňanům povedlo tento výsledek napodobit. O druhé letošní venkovní výhře rozhodl v 81. minutě Řezníček.

Trenér Zbrojovky Václav Kotal byl po utkání spokojenější s výsledkem, než s výkonem. "Na jaře se nám na cizích hřištích nedařilo tolik, i když výkon na Slovácku už nebyl špatný. Myslím, že dnešní hra rozhodně nebyla lepší než právě na Slovácku, ale máme tři body," porovnával s minulým venkovním duelem.

Je pravdou, že zejména v první půli Brňané směrem dopředu nebyli příliš nebezpeční. "Chybovali jsme při kombinaci, hlavně v prvním poločase. Po změně stran už jsme dokázali protiútoky dotáhnout až k pokutovému území a jeden z nich skončil brankou. Jsem rád, že to takhle dopadlo, asi bychom potřebovali hrát s Teplicemi každých čtrnáct dní, potřetí odsud vezeme tři body," usmíval se Kotal.

Tázán byl také na klíčový moment utkání - pokutový kop po faulu na Zavadila. "S Pavlem jsme se o tom zatím nebavili, ale co vím, tak říkal, že penalta byla. Předpokládám, že penalta se píská po faulu. Z lavičky podobné situace nemáte šanci vidět, musím se na to podívat na videu," uzavřel.

Brňané si v tabulce udrželi šestou příčku, po druhé letošní venkovní výhře je čeká krátké volno, v němž hráči doléčí šrámy - a poté se již začnou chystat na páteční televizní zápas s Bohemians.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

VIDEO: Tomáš Smejkal po utkání s Vyškovem
A-tým
23.09.2023 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Tomáš Smejkal po utkání s Vyškovem

B r n o – Tomáš Smejkal přispěl minulý týden jako střídající hráč asistencí k výhře v Jihlavě,...
VIDEO: Trenér Klusáček po utkání s Vyškovem
A-tým
23.09.2023 | Martin Lísal

VIDEO: Trenér Klusáček po utkání s Vyškovem

B r n o – Zbrojovka vstupovala do utkání proti Vyškovu se sérií pěti výher v řadě a s nadějí na...
Série u konce, Zbrojovka podlehla Vyškovu
A-tým
23.09.2023 | Daniel Kinc. FOTO: Martin Tajč

Série u konce, Zbrojovka podlehla Vyškovu

B R N O - Desáté kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nabídlo na Srbské jihomoravský souboj o první místo v...