U19: Zbrojovka porazila Opavu 4:0

B r n o - Dorostenci Zbrojovky splnili roli favorita a v celostátní soutěži porazili Opavu 4:0. Základ k výhře položil na ivanovické umělce Souček, po změně stran potvrdili výhru Viktorin, Haminger a Pošvář.

"Měli jsme velmi dobrý vstup do utkání, korunovaný v šesté minutě gólem na 1:0 po krásné kombinační akci a centru z křídelního prostoru. Poté jako bychom si mysleli, že vítězství přijde samo. Vypnuli jsme v aktivitě, špatně reagovali na druhé míče, pomalu se rozhodovali a prohrávali osobní souboje. Tyto aspekty nás do konce první půle vůbec nepustily do hry. Po důrazném poločasovém rozhovoru se aktivita opět rapidně zvedla. Do druhé půle vlétlo mužstvo, na kterém byla vidět touha utkání zvládnout. Běžecká náročnost, velmi dobré soubojové chování, organizace a týmovost nakonec přinesly klukům další tři branky v soupeřově síti. Za pracovitost, nasazení a týmový výkon hlavně ve druhé půli kluky chválíme. Z celkového pohledu zasloužené vítězství, kterého si ceníme," komentovali duel trenéři Bubeníček a Siegl.

Mládež
05.10.2024 | Martin Lísal

B r n o - Dorostenci Zbrojovky splnili roli favorita a v celostátní soutěži porazili Opavu 4:0....