U19: Dorostenci remizovali se Zlínem

B r n o - Dorostenci (U19) ve svém druhém utkání remizovali se Zlínem 3:3. V napínavém duelu dvakrát vedli brankami Černého a Vantucha, soupeř ale skóre otočil a remízu čtvrthodinu před koncem trefil Kohoutek.

Zbrojováci šli do vedení brankou benjamínka Černého. Hosté mohli srovnat z pokutového kopu, který ovšem neproměnili a na vyrovnání tak dosáhli až po závaru ve 34. minutě.

Po změně stran vrátil Brňanům vedení střídající Vantuch, poté ovšem udeřil Zlín hned dvakrát. Konečnou podobu dal výsledku z přímého kopu záložník Kohoutek. Oba týmy si tak rozdělily po bodu, v aktuální sezóně se za remízového stavu penalty nekopou.

"Kromě prvních patnácti minut, kdy jsme dostali soupeře pod tlak presinkem a byli jsme kvalitní v kombinaci, jsme byli po celé utkání horší v reakci na odražené míče. Proti bojovně a soubojově hrajícímu soupeři jsme často jednoduše ztráceli míče. I když nám ve druhé půli pomohli střídající hráči, nebyl náš výkon celkově dobrý," zhodnotili utkání trenéři Polách a Fučík.

Zbrojovka má na kontě po prvních dvou kolech čtyři body, v dalším utkání se představí příští sobotu v Hradci Králové.

Mládež
07.08.2021 | Martin Lísal

B r n o - Dorostenci (U19) ve svém druhém utkání remizovali se Zlínem 3:3. V napínavém duelu...