U15: Mistři! Zbrojovka porazila Sigmu a ovládla svou soutěž

B r n o - Pořádné drama na závěr moravskoslezské ligy starších žáků! Tým U15 se utkal o titul s Olomoucí a výhrou 2:1 si jej zajistil. Příští týden tak na Brňany čeká celorepublikové finále!

Vinou trvalého hustého deště se zápas přesunul na vedlejší umělku. Od prvních minut to byl tvrdý boj s řadou šancí na obou stranách. Jako první se prosadil domácí Hrubý, hosté ale záhy srovnali a Zbrojovku pak dobrým zákrokem podržel brankář Kostelný.

Definitivní rozhodnutí zajistil deset minut před koncem Křivánek, který přidal druhý zásah domácích. Zbrojováci tak ovládli svou soutěž a těší se na finále proti pražské Slavii, které se hraje ve čtvrtek.

"Od 19. listopadu jsme neztratili ani bod, zaslouženě jsme tedy celou soutěž vyhráli a postoupili do republikového finále. Pochvalu si zaslouží celý tým za předvedený charakter a přístup, a to zvláště po nepříliš povedeném vstupu do podzimní části sezóny. Také po fotbalové stránce to bylo ve většině zápasů velmi dobré," řekli po utkání trenéři Kučerňák a Baran.