U13: Další výhry v Interlize!

U13: Další výhry v Interlize!

B r n o - Mladí Zbrojováci (U13) pokračují v úspěšném tažení Interligou. V sobotu hostili ve Fotbalovém centru dva soupeře z Maďarska, oba porazili a v průběžné tabulce jsou na první příčce.

Prvním sokem byl tým Barca Academy Budapešť, který Zbrojováci porazili 6:0. "Do utkání jsme nevstoupili dobře, hra postrádala tempo. Velmi těžce a kostrbatě jsme se dostávali přes přehuštěný obranný val soupeře. I přesto si kluci vytvořili mnoho šancí, ze kterých dnes proti soupeři s nižší kvalitou udeřili šestkrát," komentovali zápas trenéři Siegl s Pluháčkem.

Druhým soupeřem byl slavný Honvéd Budapešť. Tentokrát padl jediný gól, vstřelil jej Dočekal a Brňané tak dobyli druhou výhru. "Absolutně rozdílné utkání. Od první do poslední minuty velice kvalitní, vyhecované, sneslo vysoké měřítko. Kvalitní soupeř vstoupil do utkání nažhaven a s velkým sebevědomím, jsme moc rádi, že se kluci nezalekli a do soupeře se od začátku pustili s vervou. V konečném součtu všech herních aspektů byli lepším týmem, jejich sebevědomí, nasazení, herní kvalitu v situacích 1 na 1 i v kombinaci hodnotíme vysoko. Při součtu vyložených šancí jsme dospěli k číslu 8:1, musíme dále pracovat na kvalitním a sebevědomém zakončení v předbrankovém prostoru. Duel nakonec v závěru rozhodla krásná křídelní akce Adriana Raaba, který předložil míč na zlatém podnose Dočekalovi. Následovala obrovská radost kluků, zasloužená po tak výborném zápase a těžké konfrontaci," doplnili trenéři.

Zbrojováci jsou v průběžné tabulce dvanácti týmů s 24 body první. O skóre druhý je Slask Wroclaw, třetí je Sparta Praha s 20 body.

Zbrojovka Brno - Barca Academy Budapešť 6:0 (3:0)

Branky: Němec 2, Dočekal, Dvořák, David, Raab.

Zbrojovka - Honvéd Budapešť 1:0 (0:0)

Branka: Dočekal.

další články

Béčko má další šestigólovou výhru
B-tým
14.08.2022 | Martin Lísal

Béčko má další šestigólovou výhru

B r n o - Brněnský B tým potvrdil dobrý vstup do sezóny i na domácím hřišti v Bystrci, kde přivítal...
VIDEO: Snad jsme fanouškům udělali radost, usmívá se Souček
A-tým
14.08.2022 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč

VIDEO: Snad jsme fanouškům udělali radost, usmívá se...

B r n o – Druhá výhra, první vstřelený gól. Filip Souček zahájil své brněnské angažmá velmi slušně,...
VIDEO: Pochvala dnes patří všem, říká Dostálek po výhře s Boleslaví
A-tým
13.08.2022 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Pochvala dnes patří všem, říká Dostálek po...

B r n o - Pohádka zatím nekončí. Zbrojovka porazila ve třetím utkání sezóny Mladou Boleslav 3:1,...