Trenér Machálek po utkání s Nitrou

Trenér Machálek po utkání s Nitrou

D u n a j s k á S t r e d a - Během víkendové slovenské mise sehráli Zbrojováci dva zcela rozdílné zápasy. Po sobotní vysoké výhře s Dunajskou Stredou dnes podlehli Nitře 1:5.

"Po včerejším náročném utkání a regeneraci se dnes už projevila určitá únava. Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale neproměnili jsme dvě tutovky a pak jsme soupeři nahráli na gól. Ve druhé půli jsme se průběh duelu ještě snažili změnit a nasadili jsme čerstvé hráče, ale nepovedlo se nám to. Byli jsme všude pozdě, fyzicky jsme nestíhali. Přitom šancí si kluci dokázali vytvořit dost, možná více než soupeř, ale oproti včerejšku jsme nebyli vůbec produktivní," hodnotil utkání kouč Machálek.

A neopomenul také vyzdvihnout hru soupeře. "Nitra předvedla agresivní výkon s dobře propracovanou brejkovou přechodovou fází, tomu jsme dnes nedokázali čelit. Hráli jsme v rozestavení 3-5-2 a v tomto systému je potřeba maximální koncentrace. My jsme dnes koncentrovaní nebyli a sami jsme se vytrestali. A možná je to dobře, i z prohry si musíme umět vzít ponaučení. I podmínky dnes byly těžší než včera, hrálo se na umělce a zejména v první půli neustále sněžilo."

Co po návratu do Brna na Zbrojováky čeká? "V pondělí mají hráči volno, v úterý trénink a ve středu hrajeme proti Skalici. A už v pátek odlétáme na Maltu, takže i v dalších dnech bude program hodně nahuštěný a náročný," uvedl Machálek.

další články

VIDEO: Jan Sedlák po utkání s Olomoucí
A-tým
20.09.2020 | Daniel Kinc, Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas.

VIDEO: Jan Sedlák po utkání s Olomoucí

B r n o - Místo bodů do tabulky zatím Zbrojovka na podzim sčítá spíše absence. Proti Olomouci...
VIDEO: Trenér Machálek po utkání s Olomoucí
A-tým
20.09.2020 | Martin Lísal

VIDEO: Trenér Machálek po utkání s Olomoucí

B r n o – Fotbalisté Zbrojovky nedokázali ani na čtvrtý pokus v letošní sezóně urvat vítězství....
Dva góly na body nestačily, Zbrojovka podlehla Olomouci 2:4
A-tým
20.09.2020 | Kryštof Severa. FOTO: Martin Tajč

Dva góly na body nestačily, Zbrojovka podlehla...

B R N O - Zbrojovka ve čtvrtém kole FORTUNA:LIGY hostila Olomouc. Moravské derby dobře rozehrála a...