Trenér Dojčan po utkání v Rosicích

Trenér Dojčan po utkání v Rosicích

R o s i c e - Poklidný postup, čisté konto a dobrá pohoda hráčů, kteří toho letos zatím tolik neodehráli. Úvodní pohárový duel v Rosicích potěšil fanoušky i trenéry Zbrojovky.

„Hráli jsme proti mužstvu z čela tabulky MSFL, které ještě neprohrálo a svou kvalitu má. Většinou v něm působí hráči, kteří byli ve Zbrojovce, takže bylo jasné, že to nebude snadné utkání. Dnes jsme ale hráli dobře, chlapci si s chutí zahráli a máme radost z toho, jak se prezentovali. Chtěli jsme vyzkoušet hráče, kteří měli menší minutáž, i tohle se povedlo,“ hodnotil zápas asistent kouče Dostálka Jožka Dojčan.

„Všichni odvedli maximum. Obrana, noví stopeři, Fous na hrotu útoku, který dělal soupeři velké problémy. Neči měl dobré momenty, ale vyzdvihnout musím všechny. Jsou v týmu právem, jsou to hráči Zbrojovky, takhle by k tomu měli přistupovat. Ráno jsme ještě trénovali, měli jsme dnes plné zatížení, zápas jsme zvládli odehrát v dobrém tempu. Takto bychom se chtěli prezentovat,“ pokračoval Dojčan.

Trenéři nechali pro utkání volno některým oporám, další vytíženější hráči usedli jen na lavičku. „Chyběl nám bohužel Pepa Divíšek, který je zraněný. Uvidíme, kdy se dá do kupy, zítřek napoví. Honza Štěrba měl od začátku sezóny různé problémy, pořád ho něco pronásledovalo, jsme rádi, že dnes odehrál celý zápas. A odehrál ho dobře. Ti vytíženější hráči měli ráno plný trénink, odpoledne si odpočinuli. Alternativ máme hodně, hráči jsou pracovití a pokorní, což je ideální stav. Od zítřka se pak budeme chystat na zakončení týdne, kterým je zápas s Teplicemi," připomněl Dojčan sobotní duel se severočeským týmem.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Vítězná venkovní série skončila v Jablonci
02.10.2022 | Daniel Král

Vítězná venkovní série skončila v Jablonci

JABLONEC - Zbrojovka se z venkovního hřiště vrací poprvé v této sezoně bez bodů. Na branku...
Béčko porazilo vedoucí Kozlovice!
B-tým
02.10.2022 | Martin Lísal

Béčko porazilo vedoucí Kozlovice!

B r n o - Fotbalisté "B" týmu hostili v Bystrci vedoucí celek tabulky Divize D - Kozlovice....
U12: Zbrojovka v derby přehrála Spartu Brno
Mládež
01.10.2022 | Martin Lísal

U12: Zbrojovka v derby přehrála Spartu Brno

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U12) potvrdili v brněnském derby roli favorita a na hřišti Sparty...