Trenér Dojčan po utkání v Rosicích

Trenér Dojčan po utkání v Rosicích

R o s i c e - Poklidný postup, čisté konto a dobrá pohoda hráčů, kteří toho letos zatím tolik neodehráli. Úvodní pohárový duel v Rosicích potěšil fanoušky i trenéry Zbrojovky.

„Hráli jsme proti mužstvu z čela tabulky MSFL, které ještě neprohrálo a svou kvalitu má. Většinou v něm působí hráči, kteří byli ve Zbrojovce, takže bylo jasné, že to nebude snadné utkání. Dnes jsme ale hráli dobře, chlapci si s chutí zahráli a máme radost z toho, jak se prezentovali. Chtěli jsme vyzkoušet hráče, kteří měli menší minutáž, i tohle se povedlo,“ hodnotil zápas asistent kouče Dostálka Jožka Dojčan.

„Všichni odvedli maximum. Obrana, noví stopeři, Fous na hrotu útoku, který dělal soupeři velké problémy. Neči měl dobré momenty, ale vyzdvihnout musím všechny. Jsou v týmu právem, jsou to hráči Zbrojovky, takhle by k tomu měli přistupovat. Ráno jsme ještě trénovali, měli jsme dnes plné zatížení, zápas jsme zvládli odehrát v dobrém tempu. Takto bychom se chtěli prezentovat,“ pokračoval Dojčan.

Trenéři nechali pro utkání volno některým oporám, další vytíženější hráči usedli jen na lavičku. „Chyběl nám bohužel Pepa Divíšek, který je zraněný. Uvidíme, kdy se dá do kupy, zítřek napoví. Honza Štěrba měl od začátku sezóny různé problémy, pořád ho něco pronásledovalo, jsme rádi, že dnes odehrál celý zápas. A odehrál ho dobře. Ti vytíženější hráči měli ráno plný trénink, odpoledne si odpočinuli. Alternativ máme hodně, hráči jsou pracovití a pokorní, což je ideální stav. Od zítřka se pak budeme chystat na zakončení týdne, kterým je zápas s Teplicemi," připomněl Dojčan sobotní duel se severočeským týmem.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

U17: Dnes začíná Haraštův memoriál
Mládež
23.07.2024 | Martin Lísal

U17: Dnes začíná Haraštův memoriál

B r n o - V několika obcích na Jižní Moravě dnes začíná dvaadvacátý ročník Memoriálu Františka...
VIDEO: Je důležité získat na úvod tři body, těší Sváčka
A-tým
23.07.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Je důležité získat na úvod tři body, těší...

J i h l a v a - Ke včerejší výhře v Jihlavě přispěl i Dominik Sváček. V premiéře si hned připsal...
VIDEO: Jsem rád, že to hned napoprvé vyšlo, usmívá se Janetzký
A-tým
22.07.2024 | Martin Lísal. FOTO: Zuzana Javůrková

VIDEO: Jsem rád, že to hned napoprvé vyšlo, usmívá se...

J i h l a v a - Na první gól v nové sezóně čekali Zbrojováci jen čtyři minuty. Rychleji to svedl...