Tradice i výzvy – seznamte se s novými dresy pro sezónu 2021/22!

Tradice i výzvy – seznamte se s novými dresy pro sezónu 2021/22!

Naše mise právě začíná! Do boje o návrat mezi elitu se pustíme v nových dresech, které v sobě snoubí úctu k tradicím i moderní trendy. Seznamte se s dresy pro sezónu 2021/22!

Výkladní skříní každého klubu jsou domácí dresy. Po dlouhých letech v celočervené kombinaci jsme se rozhodli pro návrat do slavných časů let sedmdesátých. Zbrojováci tak na domácím stadionu nastoupí v červených dresech, bílých trenýrkách a červených stulpnách. Tedy v kombinaci, ve které váleli Kroupa, Jarůšek, Václavíček a další borci.

Na dresech samozřejmě nemůže chybět klubové logo, nově vyvedené ve 3D podobě. A protože se hrdě hlásíme k moravským tradicím, je součástí dresu také malá moravská vlaječka.

Dresy pocházejí od našeho oficiálního dodavatele, společností NIKE. Jedná se o dresy VaporKnit III, vyrobené z recyklovaného polyesteru. Materiál s technologií Nike VaporKnit je lehký, prodyšný, nelepí se na tělo a skvěle ochlazuje. Recyklovaný polyester je vyroben z plastových lahví, které byly vyčištěny, rozdrceny a znovu zataveny. Z nich se vytváří kvalitní příze, ta je je maximálně funkční a minimálně zatěžuje životní prostředí. I díky této technologii zachrání společnost Nike před skládkou až miliardu plastových lahví za rok.

Venku ve zlaté a černé

Změn doznává také venkovní sada dresů. Nejzásadnější novinkou je jejich oživení v podobě alternativního loga. Jedná se o jednoduché propojení písmen FCZB. Nicméně i v případě venkovní sady chceme zůstat propojeni s historií, proto hráči na hřištích soupeřů obléknou dresy ve zlaté barvě. Zlatá je jednou ze čtyř barev, ze které se skládá stávající klubové logo. Trenýrky a stulpny budou v černé barvě.

Naši brankáři budou mít v nové sezóně na výběr celkem tři kombinace – bílou, černou a svítivě zelenou. A aby změna byla úplná, nový je také unikátní a originální font pro textury na dresech.

Ve všech kombinacích dresů se na hrudi objeví logo našeho dlouholetého titulárního partnera – společnosti SYNERGA. Finální skladbu partnerů pro novou sezónu odtajníme na předsezónní tiskové konferenci, která proběhne v úterý 20. července. Domácí i venkovní dresy půjde od této doby s předstihem objednat v našem zbrojováckém e-shopu, přímo na stadionu bude možné dres zakoupit nejpozději před domácím duelem s Opavou.

My jsme nová Zbrojovka Brno – a naše mise právě teď začíná!další články

VIDEO: Sestřih utkání s Opavou!
A-tým
03.08.2021 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání s Opavou!

B r n o - Také ve druhém utkání sezóny vybojovali Zbrojováci těsnou výhru, v domácí premiéře...
VIDEO: Ještě nás čeká hodně práce, uvědomuje si Moravec
A-tým
03.08.2021 | Daniel Kinc. FOTO: Martin Tajč

VIDEO: Ještě nás čeká hodně práce, uvědomuje si...

B r n o - K důležitým článkům nedělní výhry patřil i obránce Jan Moravec. Nejprve svým prvním gólem...
VIDEO: Jdeme správným směrem, věří kapitán Zavadil
A-tým
02.08.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Jdeme správným směrem, věří kapitán Zavadil

B r n o - Sedm minut do konce, stav 1:1. A penalta pro Brno! Nervozita většiny osazenstva Srbské...