Timotej Záhumenský už je hráčem Zbrojovky

Timotej Záhumenský už je hráčem Zbrojovky

B r n o - Zbrojovka se domluvila na pokračování spolupráce s Timotejem Záhumenským. Testovaný slovenský zadák bude v Brně působit do konce letošního ročníku s opcí na prodloužení kontraktu.

Záhumenský přišel do Zbrojovky na začátku letošní přípravy, s týmem absolvoval soustředění na Maltě a zasáhl do obou zápasů. "Jsem spokojený, že vše dopadlo dobře a trenérům jsem se líbil. Pokusím se týmu pomoci k co nejlepším výkonům a výsledkům, které by znamenaly záchranu," uvedl po podpisu smlouvy Záhumenský.

Pětadvacetiletý levonohý fotbalista začínal s fotbalem v bratislavském Slovanu, mimo angažmá ve slovenských týmech (v nejvyšší soutěži odehrál celkem 73 duelů) působil i v Karviné, za kterou odehrál na jaře 2019 třináct ligových a jeden barážový zápas. "Těším se na návrat do české ligy, vím, že soutěž je kvalitní. Každý může vyhrát s každým, nic není dopředu jasné. Z týmu dobře znám Damiána Bariše, Adriána Čermáka, z Karviné Pavla Dreksu a Jana Moravce. A znám také Petera Štepanovského, byť jsem s ním v jednom týmu nepůsobil," vyjmenovává Záhumenský, který na jaře oblékne dres s číslem 26.

"Ještě před začátkem soutěže bych rád vyřešil bydlení, na dojíždění to bohužel úplně není. Brno jsem měl v minulosti možnost párkrát navštívit a moc se mi líbí, i manželka se sem těší. Věřím, že tu budeme spokojení a že se nám podaří splnit hlavní cíl, kterým je záchrana," uzavřel Záhumenský.

Facebooksdílej Twittertweetuj Mailmailuj

další články

VIDEO: Trenér Dostálek po utkání v Liberci
A-tým
14.05.2021 | Martin Lísal

VIDEO: Trenér Dostálek po utkání v Liberci

B r n o – Zbrojováci v páteční předehrávce potvrdili, že se jim venku daří o poznání lépe, než na...
Remízu v Liberci vystřelil v závěru Růsek
A-tým
14.05.2021 | Kryštof Severa. FOTO: Petr Nečas

Remízu v Liberci vystřelil v závěru Růsek

L I B E R E C - 32. kolo FORTUNA:LIGY zavedlo svěřence Richarda Dostálka na půdu libereckého...
SOUHRN: Zbrojováci na hostování
A-tým
13.05.2021 | Martin Lísal

SOUHRN: Zbrojováci na hostování

B r n o - Uplynulý víkend přinesl opět celou řadu fotbalových zápasů, do kterých zasáhli i hráči...