Těšíme se na zápas i na fanoušky, hlásí Bariš před Vyškovem

Těšíme se na zápas i na fanoušky, hlásí Bariš před Vyškovem

B r n o – Od utkání v Prostějově nechyběl Damián Bariš v základní sestavě Zbrojovky. Nyní vyhlíží se svými spoluhráči další duel, Brňané hostí po reprezentační pauze Vyškov. A Bariš půjde do zápasu jako novomanžel.

Šestadvacetiletý záložník či obránce v Táborsku a v Prostějově střídal, s Opavou nenastoupil. Od čtvrtého kola už jej ovšem najdete pokaždé na kraji obrany v základní sestavě. „Sestava se prostřídala a už jsem v ní zůstal, týmu se dařilo, za to jsem rád. Doufám, že se budeme zápas od zápasu pořád zlepšovat a celková souhra půjde ještě nahoru.“

Sám Bariš přispěl týmu i dvěma gólovými centry, oba z nich usměrnil do sítě Jakub Řezníček. „Hlavně gól v Líšni byl důležitý, přinesl tři body. Kuba je gólový hráč, umí si ty míče najít, je v tom hodně platný. Věřím, že nějaké podobné momenty ještě přibudou, i když ne v nejbližším utkání, kdy se budeme muset bez Kuby obejít,“ zmínil rodák z Trenčína nucenou absenci nejlepšího střelce soutěže.

„Na zápas s Vyškovem se moc těšíme, dva týdny jsme nehráli ligový duel a chceme také odčinit pohárové vyřazení, ten zápas se nám zkrátka nepovedl. Rádi bychom potvrdili, že se nám v lize daří, proti Vyškovu jsme v lize ještě nehráli, je to blízko Brna a část hráčů se navzájem zná. Mohlo by to být atraktivní i pro fanoušky,“ myslí si Bariš. „Věřím, že jich dojde hodně. Minule byla atmosféra parádní a je jen na nás, jestli lidi budeme i dále lákat. Snad bude hezky, aby byly podmínky co nejlepší, a snad se lidem odvděčíme dobrým výkonem a výhrou.“

Bariš půjde do utkání jako čerstvý manžel, v reprezentační pauze se stihl oženit. „Plánovali jsme to pár měsíců, moc jiných možností nebylo. Svatbu jsme měli v Žebětíně, bylo tam i pár spoluhráčů,“ popisuje tatínek půlroční dcery. „Dcera byla v kočárku, spala a moc to nevnímala, byla celý den moc hodná. S manželkou jsme se poznali v Brně před pár lety, takže vím, že na město a na klub budu mít vzpomínky i jiné, než jen fotbalové,“ pousmál se.

další články

Fanshop v pondělí mimořádně otevřen
Ostatní
28.11.2021 | Martin Lísal

Fanshop v pondělí mimořádně otevřen

B r n o - S ohledem na enormní zájem o produkty z akce Black Friday bude v pondělí 29. listopadu od...
Utkání v Opavě odloženo
A-tým
27.11.2021 | Martin Lísal

Utkání v Opavě odloženo

B r n o - Utkání 16. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY na hřišti Opavy bylo pro nezpůsobilý terén odloženo...
Pro utkání v Opavě máme k dispozici padesát vstupenek
Ostatní
26.11.2021 | Martin Lísal

Pro utkání v Opavě máme k dispozici padesát vstupenek

B r n o - Na zítřejší závěrečné podzimní utkání v Opavě bude po dohodě klubů k dispozici i padesát...