VIDEO: Také Nicolas Martinek už je hráčem Zbrojovky

VIDEO: Také Nicolas Martinek už je hráčem Zbrojovky

B r n o - Další novou tváří už je oficiálně slovenský záložník Nicolas Martinek. Ten je v Brně od začátku přípravy, nyní s klubem podepsal dvouletou smlouvu.

"Jedná se o mladého hráče ročníku 2001, na kterého jsme dostali tip ze Slovenska a rozhodli jsme se, že ho vyzkoušíme. Nicolas nás zaujal z hlediska perspektivy, neustále se zlepšoval. Je to hráč prozatím spíše do širšího kádru s předpokladem, že se do budoucna bude nadále zlepšovat a vytvoří konkurenci našim hráčům. Je schopný nastoupit na více pozicích ve středu zálohy, má vyváženou ofenzivní i defenzivní činnost," řekl k transferu sportovní manažer Zbrojovky Zdeněk Psotka.

"Je to super pocit, byl jsem na zkoušce a jsem velmi rád, že to dopadlo takto a stal jsem se hráčem Zbrojovky. Mým cílem je zlepšovat se na každém tréninku a v zápasech odvést maximum, pomoci Zbrojovce k dobrým výkonům a k postupu," hovořil po podpisu Martinek.

Jednadvacetiletý odchovanec Dubnice naskočil do všech pěti přípravných duelů, třikrát nastoupil proti slovenským soupeřům. "Česká soutěž je rychlejší, soubojovější. Příprava byla náročná, jsem rád, že vše probíhalo s míčem, i běhání. Už se nemůžeme dočkat, až začne ligová soutěž," doplnil.

Profil Nicolase Martinka

Nicolas je odchovancem slovenské Dubnice, kde také zatím strávil většinu své kariéry. V minulé sezóně naskočil do 27 zápasů, v nichž dvakrát skóroval a na tři branky nahrál. Nyní se tedy přesouvá za hranice a stává se hráčem Zbrojovky. Tak ať se daří!

další články

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 22. do 28. dubna
Ostatní
22.04.2024 | Martin Lísal

Program týmů Zbrojovky v týdnu od 22. do 28. dubna

B r n o - Během posledního dubnového víkendu se "áčko", rezerva i dorostenecké týmy představí na...
U12: Zbrojovka zdolala Zlín
Mládež
21.04.2024 | Martin Lísal

U12: Zbrojovka zdolala Zlín

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U12) přivítali o víkendu v Horních Heršpicích mužstvo Zlína. V...
U13: Zbrojovka remizovala se Zlínem
Mládež
21.04.2024 | Martin Lísal

U13: Zbrojovka remizovala se Zlínem

B r n o - Mladší žáci Zbrojovky (U13) hostili v utkání finálové nadstavby. Z převahy a řady šancí...