sobota 22.2.2020

1 Vyškov
2 Zbrojovka Brno
příp.

sobota 29.2.2020

1 Zbrojovka Brno
2 Pardubice
příp.

neděle 8.3.2020

1 Zbrojovka Brno
0 Sokolov
17.kolo

pátek 10.4., 19:00

Zbrojovka Brno
Třinec
21.kolo

středa 15.4.

SK Líšeň
Zbrojovka Brno
22.kolo

neděle 19.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Jihlava
23.kolo

sobota 25.4.

Hradec Králové
Zbrojovka Brno
24.kolo

středa 29.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Chrudim
25.kolo

sobota 2.5.

Varnsdorf
Zbrojovka Brno
26.kolo

pátek 8.5., 19:00

Zbrojovka Brno
Žižkov
27.kolo

středa 13.5.

Vyšehrad
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 16.5.

Prostějov
Zbrojovka Brno
29.kolo

sobota 23.5.

Zbrojovka Brno
Vlašim
30.kolo

Správa Instagramu? Bavilo to nás a snad i fanoušky, usmívá se Krejčí

Správa Instagramu? Bavilo to nás a snad i fanoušky, usmívá se Krejčí

B r n o – Devatenáctiletý záložník Ladislav Krejčí se během soustředění na Maltě ocitl v nové roli – spolu s parťákem Martinem Ziklem totiž dostali na starost správu Insta Stories na instagramovém profilu Zbrojovky.

07.02.2019 | Martin Lísal

 

Cíl byl jasný – přiblížit fanouškům dění v kabině lépe, než to kdykoliv dokáže kdokoliv vně kabiny. „Neváhali jsme, když přišel dotaz, byli jsme hned ochotní do toho jít. Pobaví to lidi i nás,“ usmívá se Krejčí a přiznává, že oběma mladým fotbalistům se tato činnost zalíbila. „Dohodli jsme se tedy, že v tom budeme pokračovat i po návratu. Ne už tak pravidelně, ale když se něco vyskytne a je příležitost, třeba mezi tréninky, už to tam sázíme.“

Samotná podstata Insta Stories vybízí k tomu, aby se jednalo spíše o humorné příspěvky. Zejména v zimní pauze, kdy ještě nejde o ligové body. „Chtěli jsme zároveň lidi pobavit a ukázat jim náš program. Že trénujeme a makáme, ale dokážeme si ze sebe i dělat legraci a tu zimní dřinu odlehčit. Co si budeme říkat, je potřeba si trochu hlídat hranici, ale zatím se nám jí překročit snad nepovedlo,“ věří Krejčí, který spolu s parťákem inspiraci čerpá i od spoluhráčů. „Tipy padají někdy i ze srandy, vymýšlíme to ale hlavně my dva, sem tam se někdo přidá.“

Asi není překvapením, že se přidávají spíše hráči mladších ročníků. „Někteří starší kluci Instagram třeba nemají, snažíme se jim to neříkat, co máme zrovna v úmyslu. Ale když je něco na té pomyslné hraně, tak se ptáme, jestli jim to nevadí. Je to ale vždycky v pohodě a berou to.“

Jinak se samozřejmě i Krejčí pilně chystá na nadcházející tvrdé jarní boje. „Na hřišti se cítím dobře, mimo tréninky pracuju na dynamice a pomáhá mi to, cítím se lehčí. Příprava pod koučem Šustrem je výborná, všechno děláme s balónem, i kondici. Zatím to zvládám v pohodě, ale trenér říká, že budeme pořád přidávat, tak jsem zvědavý,“ směje se.

Ten zatím chyběl v jediném z doposud odehraných sedmi zápasů, do kterých Zbrojovka nastoupila s drobnými taktickými změnami oproti podzimu. „My středoví hráči se hodně zapojujeme do rozehrávky, podporujeme obranu i útočnou fázi. Vyhovuje mi to takhle a snad to bude fungovat. Nahoře máme dva útočníky, výš chodí i beci a nám se útočné situace také dobře dobíhají. Je to výhoda a věřím, že z toho budeme i nadále těžit. Vždycky je příjemnější vyhrávat, i když jde jen o přípravu. Ukazujeme si, že zvládneme přenést věci z tréninku do zápasu a drží nás to psychicky nahoře. Věřím, že to přeneseme i do ligy,“ uzavřel Krejčí.

 

Aktuality

16.3.2020

Fanshop uzavřen

Kamenná prodejna Fanshopu je s ohledem na nařízení vlády až do odvolání uzavřena. Nakupovat lze i nadále online přes eshop, a to výhradně s možností doručení prostřednictvím společnosti PPL.

6.3.2020

Zemřel pan Jaroslav Panák

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že nás ve věku nedožitých 75 let navždy opustil pan Jaroslav Panák; dlouholetý správce lužáneckého areálu a člověk, který po celý život miloval svou rodinu, přátele a Zbrojovku.

Čest jeho památce!

2.3.2020

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop na Srbské bude v úterý 3. března z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

19.2.2020

S Vyškovem v Olšanech

Předposlední přípravné utkání s Vyškovem sehrajeme oproti původnímu plánu na přírodní trávě v Olšanech u Prostějova. Termín zůstává původní - sobota 22. února v 11 hodin.

5.2.2020

B-tým

Přípravné utkání B-týmu proti Bystrci (původně plánované na středu 5. února) bylo odloženo. O novém termínu budeme informovat, jakmile dojde k jeho potvrzení.

29.11.2019

Prosba o vyplnění dotazníku

Náš odchovanec a hráč FK Blansko Martin Sedlo kromě fotbalu stíhá i studium na vysoké škole, kde se aktuálně věnuje magisterské práci. V této souvislosti prosí fanoušky Zbrojovky o vyplnění krátkého dotazníku. Dotazník najdete zde.

6.11.2019

Po Zbrojovce na basket!

Se vstupenkou na zápas Zbrojovka Brno – 1. SK Prostějov můžete zdarma navštívit utkání nejvyšší basketbalové soutěže mužů mezi mmcité1 Basket Brno a BK Opava, které se hraje ve středu 13. 11. od 20:00 na brněnském Kampusu. Bližší informace najdete na www.basketbrno.cz.

24.10.2019

Béčko znovu na Srbské

Také utkání 12. kola Divize D mezi béčkem Zbrojovky a Žďárem nad Sázavou (neděle, 10:15) bude odehráno oproti původnímu plánu na Srbské. Vstupné je zdarma.

10.10.2019

Béčko na Srbské

Utkání 10. kola Divize D mezi béčkem Zbrojovky a Bystřicí nad Pernštejnem (neděle, 10:15) bude odehráno oproti původnímu plánu na Srbské. Vstupné je zdarma.

9.10.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop na Srbské bude ve čtvrtek 10. října uzavřen. Důvodem je konání akce Bitva na Moravském poli, kde bude od 16 hodin k dispozici stánek se sortimentem Fanshopu.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2020 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz