Škoda po Skalici: Gólů mohlo být i víc

Škoda po Skalici: Gólů mohlo být i víc

B r n o - Hlavní postavou zápasových statistik v přípravném duelu proti Skalici byl bezesporu Michal Škoda. Vytáhlý ofenzivní hráč potvrdil, že mu staronové angažmá svědčí - góly střílí nohou i hlavou, v lize, poháru i v přípravě.

Michal nejprve v 11. minutě otevřel skóre utkání, když dorazil do sítě obráncem zastavenou Malíkovu střelu. Po půlhodině hry pak prostřelil Hajdúcha po sprinterském souboji. "Hrálo se mi dobře, fotbal nás bavil a jsem rád, že se to povedlo zakončit dvěma góly. Mohlo a mělo jich být víc, dvakrát jsem se dostal po dobrém centru k hlavičce a minimálně jednou to měl být gól," naznačil, že v páteční odpoledne byl hattrick blízko.

Po třetím gólu, který přidal Moukanza, se hráči Zbrojovky fotbalem opravdu bavili a leckdy zkoušeli ve hře jeden na jednoho netradiční řešení. "Když vedete o dva, tři góly, dovolíte si víc. Já možná místy až moc hamounil, místo abych nahrál, zkoušel jsem třeba kličku a průnik přes hráče," naznačil Škoda, že nebyl v tomto ohledu výjimkou.

Výhru v přípravě nad slovenských prvoligovým nováčkem neradno přeceňovat, tvrdá bitva v Ďolíčku bude rozhodně o něčem jiném a ostří hoši v zelenobílém dresu Zbrojovce tolik prostoru rozhodně nenechají. "Pro psychiku je výhra každopádně dobrá, snad jsme se trochu oklepali po Teplicích. Na druhou stranu jsme i teď dostali zbytečné góly po chybách, což zápas dramatizovalo. Toho se musíme vyvarovat, soupeři to umí potrestat," ví Škoda.

Fotogalerie

Všechny fotografie

další články

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár primátorky, mezi účastníky je i ukrajinský Lvov!
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár...

B r n o – Do Brna se po nucené pauze vrací prestižní mládežnický turnaj O pohár primátorky! 16....
VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky

B r n o - Ve čtvrtek 12. května proběhl na Srbské tradiční náborový trénink, kterého se i tentokrát...
Zemřel Martin Šustr
A-tým
18.05.2022 | Klub

Zemřel Martin Šustr

S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu, že nás ve věku 31 let navždy opustil náš bývalý brankář...