SOUHRN: Zbrojováci na hostování

SOUHRN: Zbrojováci na hostování

B r n o - Uplynulý víkend přinesl opět celou řadu soutěžních zápasů, do kterých zasáhli také hráči Zbrojovky na hostování. Jak se jim vedlo?

Tým Líšně o víkendu poprvé na jaře klopýtl, podlehl na hřišti Vlašimi. Martin Zikl nastoupil v základní sestavě a byl střídání v 69. minutě. Ve středečním utkání s Duklou pak šel jako střídající hráč do hry na poslední čtvrthodinu. Líšeň si spravila chuť a porazila tým z Julisky vysoko 3:0.

Blansko o víkendu zajíždělo na Žižkov. Po první půli sahalo po senzační výhře, domácí nakonec dokázali v závěru srovnat na 1:1. Claude Lhotecký do utkání tentokrát nezasáhl, Jakub Černín šel do hry v 75. minutě. Ve vloženém středečním utkání s Vlašimí už Lhotecký figuroval v základní sestavě a hrál 75 minut, Černín odehrál posledních deset minut. Blansko potvrdilo domácí formu a zvítězilo 2:0.

Situaci v tabulce si vylepšila Jihlava. V páteční předehrávce doma přetlačila Třinec 1:0. Michal Ševčík hrál první poločas. Ve středečním utkání v Prostějově zůstal na lavičce, Jihlava zvítězila tentokrát 4:2.

Fotbalisté Pohronie se v Michalovcích museli i tentokrát obejít bez zraněného kapitána Petra Pavlíka. Po bezbrankové první půli dokázali dvakrát skórovat, domácí už jen korigovali a Pohronie tak veze domů cennou výhru.

další články

Informace pro permanentkáře k utkání s Opavou
A-tým
17.05.2021 | Klub

Informace pro permanentkáře k utkání s Opavou

B r n o - Také na nedělní utkání s Opavou mohou v souladu s dohodou Ministerstva zdravotnictví ČR a...
Dreksa: Příčiny sestupu? Domácí zápasy a vstup do soutěže
A-tým
17.05.2021 | Martin Lísal

Dreksa: Příčiny sestupu? Domácí zápasy a vstup do...

B r n o – Prodlužování agónie včera definitivně skončilo, výhra Teplic odsoudila Zbrojovku k...
Je rozhodnuto, Zbrojovka sestupuje do druhé ligy
A-tým
16.05.2021 | Martin Lísal

Je rozhodnuto, Zbrojovka sestupuje do druhé ligy

B r n o - Dnešní závěr 32. kola definitivně rozhodl o tom, že Zbrojovka po roce opouští nejvyšší...