SOUHRN: Zbrojováci na hostování

SOUHRN: Zbrojováci na hostování

B r n o - Rubrika, mapující osud hráčů Zbrojovky na hostování, je tentokrát poměrně strohá. Ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE se totiž o víkendu hrály jen dva zápasy, zbytek byl odložen. A Petr Pavlík stihl ve slovenské nejvyšší soutěži vinou zranění jen půlhodinu z utkání v Nitře.

Druhou nejvyšší soutěž postihla o víkendu solidní kalamita. K už tak dost kritické epidemiologické situaci se přidalo počasí a ze sedmi utkání se tak hrály pouze dvě.

Volno měl Michal Ševčík, který měl už v pátek s Jihlavou vyzvat Ústí. Sněhová nadílka ale duel odložila na středu 24. března. V pondělí 29. března si pak Jihlavští odmažou i další odložený duel v Hradci Králové.

Líšeň měla o víkendu cestovat do Varnsdorfu. S ohledem na nezpůsobilý terén byl duel přesunut na neděli 28. března. Dobrou zprávou pro Martina Zikla a spol. mohlo být alespoň to, že rozhodnutí o změně padlo s předstihem. Oproti ústeckému týmu tak Líšeň nemusela absolvovat zbytečnou cestu přes celou republiku.

Nejdéle si na svůj odložený duel počká Blansko s Claudem Lhoteckým a Jakubem Černínem. To se na Dukle představí ve středu 21. dubna.

Fotbalisté Pohronie vykročili do bojů o záchranu rázně. Po výhře se Senicou loupili i na hřišti Nitry, kde zvítězili 3:2. Kapitán Petr Pavlík musel bohužel ve 29. minutě pro zranění odstoupit. Pohronie po dvou výhrách vede tabulku skupiny o udržení s tříbodovým náskokem na poslední příčky.

další články

Kapitán Dreksa po utkání na Slovácku
A-tým
22.04.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

Kapitán Dreksa po utkání na Slovácku

B r n o – Pavel Dreksa se na Slovácku po více než měsíci objevil znovu v základní sestavě...
Trenér Dostálek po utkání na Slovácku
A-tým
21.04.2021 | Martin Lísal

Trenér Dostálek po utkání na Slovácku

B r n o – Fotbalisté Zbrojovky dokázali na hřišti favorizovaného Slovácka stáhnout dvoubrankovou...
Gólové hody ovládli domácí, Zbrojovka se vrací ze Slovácka bez bodu
21.04.2021 | Kryštof Severa. FOTO: Petr Nečas

Gólové hody ovládli domácí, Zbrojovka se vrací ze...

B R N O - Zápas plný gólových šancí, gólů a karet. Přesně tak vypadalo osmadvacáté kolo...