SOUHRN: Zbrojováci na hostování

SOUHRN: Zbrojováci na hostování

B r n o - Zatímco první jarní kolo se ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE odehrálo kompletní, minulý víkend se tři zápasy odkládaly. V akci se tak nakonec objevili jen dva Zbrojováci na hostování, které navíc los svedl proti sobě.

Blansko doma po výhře s Třincem hostilo první Líšeň. V základní sestavě nastoupil i Claude Lhotecký, který odehrál 80 minut. Dostal se do několika zajímavých možností, na Veselého v bráně Líšně ale nevyzrál. A vzhledem k tomu, že podobně se vedlo i všem ostatním aktérům utkání, urodila se v Blansku bezgólová remíza 0:0. Jakub Černín tentokrát do hry nezasáhl.

V základní sestavě Líšně pak nescházel další forvard Martin Zikl, který na hřišti nakonec strávil 89 minut. Výsledná dělba bodů znamená, že Blansko má dvoubodový náskok na třinácté Táborsko a Líšeň aktuálně vede tabulku taktéž o dva body před Hradcem.

Východočeši měli doma hostit Jihlavu, místo toho ale skončili v karanténě a duel se tak sehraje až 29. března. Volno tedy měl i Michal Ševčík, hostující v Jihlavě. Celek z Vysočiny zůstal v tabulce desátý a přivítá v dalším utkání nad Labem. Líšeň se vydá do Varnsdorfu, zápas Blanska na hřišti Dukly je s ohledem na karanténu pražského týmu odložen.

Fotbalisté Pohronie hostili v úvodním duelu nadstavby Senicu. Ještě osmnáct minut před koncem byl stav bezgólový, pak ale Pohronie třikrát udeřilo a vybojovalo výhru 3:0. Petr Pavlík odehrál opět celý zápas. Pohronie je díky výhře v tabulce skupiny o udržení druhé, čtyři ze šesti týmů ovšem mají shodný počet 23 bodů (první Sereď má dva bodíky k dobru, poslední Senica naopak dva body ztrácí).

další články

Informace pro permanentkáře k utkání s Opavou
A-tým
17.05.2021 | Klub

Informace pro permanentkáře k utkání s Opavou

B r n o - Také na nedělní utkání s Opavou mohou v souladu s dohodou Ministerstva zdravotnictví ČR a...
Dreksa: Příčiny sestupu? Domácí zápasy a vstup do soutěže
A-tým
17.05.2021 | Martin Lísal

Dreksa: Příčiny sestupu? Domácí zápasy a vstup do...

B r n o – Prodlužování agónie včera definitivně skončilo, výhra Teplic odsoudila Zbrojovku k...
Je rozhodnuto, Zbrojovka sestupuje do druhé ligy
A-tým
16.05.2021 | Martin Lísal

Je rozhodnuto, Zbrojovka sestupuje do druhé ligy

B r n o - Dnešní závěr 32. kola definitivně rozhodl o tom, že Zbrojovka po roce opouští nejvyšší...