SOUHRN: Zbrojováci na hostování

SOUHRN: Zbrojováci na hostování

B r n o - Letos naposledy je tu pravidelný souhrnný článek, mapující osudy hráčů Zbrojovky na hostování. Boje ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE se o víkendu uzavřely a na Slovensku se sice ještě bude hrát, nicméně tým Pohronie zasáhl koronavirus.

Asi nejspokojenější může být po podzimu Martin Zikl. Prostějovu se na podzim dařilo a v tabulce je pátý. Tým kouče Šustra zakončil kalendářní rok dvěma remízami 2:2. V Líšni odehrál Zikl 81 minut a jednou skóroval, proti Třinci hrál celý zápas. Celkem se během podzimu trefil dvakrát, naskočil do všech 12 zápasů a s 908 odehranými minutami je nejvytíženějším hráčem Hanáků.

Také Jihlava závěr podzimu celkem zvládla, doma porazila Táborsko 2:1 a poté přivezla bod ze hřiště favorizovaného Žižkova. Čtyři body znamenaly posun z ohrožených bod, aktuálně je Jihlava desátá se sedmibodovou ztrátou na sestupové pozice. Michal Ševčík do závěrečných duelů nezasáhl, celkem si za podzim zaknihoval tři starty.

Stoper Petr Pavlík se ve slovenském Pohronie stal kapitánem a během podzimu nechyběl na hřišti ani jednu minutu (je jedním ze tří takových hráčů z celé ligy). Jednou se zapsal mezi střelce. Pohronie je remízovým králem, devět nerozhodných výsledků je zatím hlavní příčinou toho, že je tým v tabulce o dva body poslední. Duel s Ružomberokem (2:2) byl zároveň podzimní derniérou, následně Pohronie zasáhl koronavirus a zbylé dva zápasy musely být odloženy.

další články

Obránce Černín by měl na jaře hostovat v Blansku
A-tým
19.01.2021 | Martin Lísal

Obránce Černín by měl na jaře hostovat v Blansku

B r n o - Jednadvacetiletý stoper Jakub Černín by měl jarní část sezóny strávit v týmu...
Návrat ozdobil gólem. Cítil jsem se skvěle, hlásí Pernica
A-tým
16.01.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

Návrat ozdobil gólem. Cítil jsem se skvěle, hlásí...

M l a d á B o l e s l a v - Že umí dát z pozice stopera gól, to Luděk Pernica dokázal už...
VIDEO: Trenér Dostálek po utkání v Mladé Boleslavi
A-tým
16.01.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Trenér Dostálek po utkání v Mladé Boleslavi

M l a d á B o l e s l a v – Zbrojováci vstoupili do jarních bojů remízou na hřišti Mladé...