sobota 22.2.2020

1 Vyškov
2 Zbrojovka Brno
příp.

sobota 29.2.2020

1 Zbrojovka Brno
2 Pardubice
příp.

neděle 8.3.2020

1 Zbrojovka Brno
0 Sokolov
17.kolo

pátek 10.4., 19:00

Zbrojovka Brno
Třinec
21.kolo

středa 15.4.

SK Líšeň
Zbrojovka Brno
22.kolo

neděle 19.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Jihlava
23.kolo

sobota 25.4.

Hradec Králové
Zbrojovka Brno
24.kolo

středa 29.4., 18:00

Zbrojovka Brno
Chrudim
25.kolo

sobota 2.5.

Varnsdorf
Zbrojovka Brno
26.kolo

pátek 8.5., 19:00

Zbrojovka Brno
Žižkov
27.kolo

středa 13.5.

Vyšehrad
Zbrojovka Brno
28.kolo

sobota 16.5.

Prostějov
Zbrojovka Brno
29.kolo

sobota 23.5.

Zbrojovka Brno
Vlašim
30.kolo

Růsek po Švýcarsku: Byla to pro nás zajímavá konfrontace

Růsek po Švýcarsku: Byla to pro nás zajímavá konfrontace

B r n o - Česká reprezentace v kategorii U20 má za sebou pátý zápas v Elite Tournament. Do utkání proti Švýcarsku naskočili i dva Zbrojováci - Ladislav Krejčí a Antonín Růsek. Jeden hrál pět minut, druhý patnáct a oba nakonec mohli oslavit výhru 2:1.

20.11.2018 | Jakub Sabol

 

Právě devatenáctiletý útočník Růsek se po zápase podělil o své dojmy z duelu, ve kterém svěřenci kouče Krejčího na pátý pokus konečně zvítězili. „Doposud jsme měli jenom jeden bod, ale myslím si, že nám to pomůže. Tady v tom turnaji nejde o nějakou trofej nebo něco takového, ale samozřejmě každá výhra potěší. Jsou v něm kvalitní mužstva, kvalitní hráči. Je to pro nás zajímavá konfrontace,“ povídal po utkání.

Růsek strávil na hřišti zhruba čtvrthodinku. „Ten konec už byl jen o bránění. Já jsem tam jen běhal mezi stopery a snažil se zachytávat balony. Z tohoto pohledu jsem snad úkol splnil,“ hodnotil. Přesto se vytáhlý rodák z Troskotovic mohl zapsat mezi střelce. Na centr z pravé strany, který proletěl napříč celým pokutovým územím Švýcarska, jen těsně nedosáhl „To je pravda, chyběl mi kousek. Asi jsem tam měl být rychleji, to je škoda,“ litoval nevyužité příležitosti, která by definitivně zpečetila vítězství.

Pro Tondu byl zápas pikantní v tom, že se hrál na stadionu, který zná do posledního místečka dokonale. „Pro mě to bylo moc příjemné. Chápu, že byla velká zima a lidi to asi tolik netáhlo, každopádně to bylo dobré,“ ocenil atmosféru v Králově Poli.

Čas na delší odpočinek mít Tonda nebude. Blíží se totiž předehrávka jarní části FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY, už v pátek Zbrojovka přivítá Vlašim. U posledního zápasu tohoto roku Růsek pochopitelně nebude chybět. „Určitě s podzimem nejsme spokojeni, protože nejsme na pozicích, na kterých chceme být. Myslím si ale, že naše výkony stoupají. Škoda zápasů, které jsme pokazili. Třeba po dvou červených kartách jsme ztratili pět bodů úplně zbytečně,“ mrzelo ho.

Mládežnického reprezentanta navíc čeká boj o místo v sestavě, neboť na jeho post podhrotového útočníka se po vleklém zranění vrátil zkušený Michal Škoda. „Určitě to bude dobré v tom, že je to gólový hráč, který celému týmu moc pomůže. Společně tím musíme dotáhnout Zbrojovku tam, kam všichni chceme,“ burcuje před druhou polovinou sezóny.

 

Aktuality

16.3.2020

Fanshop uzavřen

Kamenná prodejna Fanshopu je s ohledem na nařízení vlády až do odvolání uzavřena. Nakupovat lze i nadále online přes eshop, a to výhradně s možností doručení prostřednictvím společnosti PPL.

6.3.2020

Zemřel pan Jaroslav Panák

S hlubokým zármutkem oznamujeme, že nás ve věku nedožitých 75 let navždy opustil pan Jaroslav Panák; dlouholetý správce lužáneckého areálu a člověk, který po celý život miloval svou rodinu, přátele a Zbrojovku.

Čest jeho památce!

2.3.2020

Fanshop uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop na Srbské bude v úterý 3. března z provozních důvodů uzavřen. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

19.2.2020

S Vyškovem v Olšanech

Předposlední přípravné utkání s Vyškovem sehrajeme oproti původnímu plánu na přírodní trávě v Olšanech u Prostějova. Termín zůstává původní - sobota 22. února v 11 hodin.

5.2.2020

B-tým

Přípravné utkání B-týmu proti Bystrci (původně plánované na středu 5. února) bylo odloženo. O novém termínu budeme informovat, jakmile dojde k jeho potvrzení.

29.11.2019

Prosba o vyplnění dotazníku

Náš odchovanec a hráč FK Blansko Martin Sedlo kromě fotbalu stíhá i studium na vysoké škole, kde se aktuálně věnuje magisterské práci. V této souvislosti prosí fanoušky Zbrojovky o vyplnění krátkého dotazníku. Dotazník najdete zde.

6.11.2019

Po Zbrojovce na basket!

Se vstupenkou na zápas Zbrojovka Brno – 1. SK Prostějov můžete zdarma navštívit utkání nejvyšší basketbalové soutěže mužů mezi mmcité1 Basket Brno a BK Opava, které se hraje ve středu 13. 11. od 20:00 na brněnském Kampusu. Bližší informace najdete na www.basketbrno.cz.

24.10.2019

Béčko znovu na Srbské

Také utkání 12. kola Divize D mezi béčkem Zbrojovky a Žďárem nad Sázavou (neděle, 10:15) bude odehráno oproti původnímu plánu na Srbské. Vstupné je zdarma.

10.10.2019

Béčko na Srbské

Utkání 10. kola Divize D mezi béčkem Zbrojovky a Bystřicí nad Pernštejnem (neděle, 10:15) bude odehráno oproti původnímu plánu na Srbské. Vstupné je zdarma.

9.10.2019

Fanshop ve čtvrtek uzavřen

Upozorňujeme fanoušky, že oficiální zbrojovácký Fanshop na Srbské bude ve čtvrtek 10. října uzavřen. Důvodem je konání akce Bitva na Moravském poli, kde bude od 16 hodin k dispozici stánek se sortimentem Fanshopu.

Fanshop

Banner

Facebook

Copyright © 2011-2020 FC Zbrojovka Brno & eSports.cz, s.r.o. • RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.fczbrno.cz