Roman Potočný pokračuje ve Zbrojovce

Roman Potočný pokračuje ve Zbrojovce

B r n o – Roman Potočný zůstává součástí Zbrojovky. Ofenzivní univerzál v našem klubu hostoval z Českých Budějovic, v těchto dnech podepsal smlouvu na rok s následnou opcí.

„Řešil jsem, co dál, měl jsem i nějaké jiné nabídky, ale jsem tu spokojený, syn chodí v Brně do školy a hraje tu fotbal, manželka tu má práci. Celá rodina je tady spokojená, takže to nakonec bylo poměrně jednoduché rozhodování,“ řekl k podpisu Potočný.

Ten přišel do Brna před rokem v červenci, v uplynulé sezóně naskočil do 28 zápasů, v nichž vstřelil osm branek a na tři další nahrál. K vysněnému návratu do ligy to ale nestačilo. „Během podzimu jsem se ještě sžíval s kabinou i se soutěží, jaro už bylo lepší. Góly i body bych ale určitě vyměnil za lepší postavení v tabulce. Nikdo nemůžeme být spokojený a všechny nás štve, jak to dopadlo. V příští sezóně budeme muset zlepšit úplně všechno, určitě i od sebe čekám ještě daleko víc.“

Když zrovna Roman pro karetní trest chyběl prvnímu mužstvu, neváhal vypomoci „béčku“, ve třech zápasech vstřelil tři branky. „Jsem hrozně rád, že kluci postoupili, vždycky jsem s nimi omládl. Ještě v úterý jsem s nimi byl na tréninku a ve středu jsem je podpořil na utkání. Dostal jsem i triko za postup, udělali mi tím radost,“ usmál se třiatřicetiletý fotbalista.

další články

Zbrojováci zahajují přípravu i s pěticí nových tváří
A-tým
17.06.2024 | Martin Lísal

Zbrojováci zahajují přípravu i s pěticí nových tváří

B r n o – Zbrojovákům dnes odstartovala příprava na novou sezónu. Trenér Jaroslav Hynek přivítal...
Béčko na závěr sezóny bez bodů
B-tým
14.06.2024 | Martin Lísal

Béčko na závěr sezóny bez bodů

H a v l í č k ů v B r o d - Béčko Zbrojovky dnes završilo úspěšnou sezónu na hřišti Havlíčkova...
PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova Brodu
B-tým
13.06.2024 | Martin Lísal

PREVIEW: Béčko završí sezónu na hřišti Havlíčkova...

B r n o - Brněnský B tým zakončí úspěšnou sezónu duelem na hřišti Havlíčkova Brodu. Hraje se v...