Robert Bartolomeu po utkání ve Vlašimi

Robert Bartolomeu po utkání ve Vlašimi

B r n o - Robert Bartolomeu do prvního utkání s Jihlavou nezasáhl, na hřišti Vlašimi už si ale odbyl svou druholigovou premiéru v brněnském dresu. Po jeho centru padl první gól utkání a v samém závěru mohl rozhodnout o výhře pro Zbrojovku.

Před Le Giangem byl ale zastaven, rozhodčí tento moment vyhodnotil jako zákrok v rámci pravidel a Brňané se tak museli spokojit s remízou. "Chtěli jsme vyhrát, takže spokojení nejsme. Ten zápas z naší strany nebyl až tak špatný, ale nedokázali jsme vstřelit první gól a naopak oni proměnili hned první možnost. Co se týče penalty, myslím, že byla, soupeř mě zatáhl a ještě kopl. Ale vždy záleží na rozhodčím, jak situaci posoudí," říkal po utkání Bartolomeu.

Čtyřiadvacetiletý záložník pak popisoval, jaké myšlenky se mu během utkání honily hlavou. "Byl jsem samozřejmě rád, že hraju, a věřil jsem, že zvítězíme. Na první gól jsme jim v podstatě nahráli, druhý jsme dostali v momentě, kdy jsme u naší brány byli snad v šesti proti dvěma. V tu chvíli to bylo hodně náročné, ale pořád jsem věřil, že to zvládneme otočit, nic jiného jsme si nepřipouštěli. Věděli jsme, že jsme lepší a že góly musejí přijít. Nakonec jsme stihli jen dorovnat, ale věřím, že nás to teď nakopne. Všichni jsou samozřejmě zklamaní, že se nedaří podle představ, ale nezbývá nám než dál trénovat a zlomit to v neděli proti Chrudimi."

Bartolomeu se do statistik napsal důležitým centrem před vlastní brankou soupeře. "O přestávce jsme si řekli, že musíme do vápna posílat víc nízkých centrů, než vrchem. Tohle byl jeden z nich a soupeři si ho ve zmatku srazili do brány. Mělo toho ale být ještě víc," věděl. Nebyl také daleko od gólu v první půli, zejména přímý kop byl výstavní. "Ve Zlíně jsem takhle pár gólů dal, když nebyli na hřišti jiní exekutoři. Dá se říci, že je to moje parketa, chyběl tomu akorát ten gól."

další články

Zbrojovka v oslabení vydřela výhru ve Vítkovicích, rozhodl Fousek!
A-tým
04.06.2020 | Kryštof Severa. FOTO: Petr Nečas

Zbrojovka v oslabení vydřela výhru ve Vítkovicích,...

B R N O - Ke dvacátému utkání F:NL zajížděla Zbrojovka na hřiště Vítkovic. Brňané šli rychle do...
VIDEO: Sestřih utkání s pražskou Duklou (0:0)
A-tým
04.06.2020 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání s pražskou Duklou (0:0)

B r n o - V 19. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY hostila Zbrojovka pražskou Duklu. I přes řadu šancí duel...
PREVIEW: Zbrojovka míří do Vítkovic
A-tým
03.06.2020 | Martin Lísal

PREVIEW: Zbrojovka míří do Vítkovic

B r n o - Druholigový program pokračuje neúprosně dál. Zbrojovka má před sebou další utkání, ve...