Řečkovice pomáhají Zbrojovce

Řečkovice pomáhají Zbrojovce

Z důvodu vládních opatření a s ohledem na příslušný manuál ohledně osob, vykonávajících společnou podnikatelskou činnost (což jsou v případě profesionálních sportovců v ČR i fotbaloví hráči), upravuje Zbrojovka svou sportovní činnost pro následující dny.

V duchu těchto opatření a s ohledem na aktuální klimatické podmínky a nedokončenou rekonstrukci ploch v Tréninkovém centru mládeže v Brněnských Ivanovicích se výkon společné podnikatelské činnosti (sportovní činnosti) přesouvá na umělou trávu do areálu SK Řečkovice, a to ve skupinách po šesti osobách a v oddělených časových fázích.

Toto řešení si naléhavě žádá havarijní stav inženýrských sítí na WEDOS ARENĚ (Městském fotbalovém stadionu Srbská), kdy klub v součinnosti s Odborem školství, mládeže a tělovýchovy města Brna musí v době sociální odluky za nouzového stavu (tj. do 3. 11.) zrekonstruovat veškeré rozvody vody pod polovinou stadionu.

Náhradní prostory pro sportovní činnost na dobu cca 10 dní se podařilo zajistit ve spolupráci a s pochopením funkcionářů SK Řečkovice, starosty MČ Řečkovice a Mokrá Hora Markem Viskotem a předsedou místní Komise sportu Richardem Foltýnem.

Je samozřejmé, že sportovci budou dodržovat veškerá specifická opatření, vyplývající z aktuálního manuálu pro jejich činnost (nebudou tedy využívat sociální zázemí či šatny v areálu).

další články

Výměna umělého povrchu v TCM jde do finiše
Ostatní
22.10.2020 | Martin Lísal

Výměna umělého povrchu v TCM jde do finiše

B r n o - V areálu TCM v Brněnských Ivanovicích už v těchto dnech finišuje výměna povrchu na...
Zemřel Jozef Obert
A-tým
20.10.2020 | Klub

Zemřel Jozef Obert

Náš klub zastihla smutná zpráva. Na sklonku minulého týdne zemřel ve věku 82 let někdejší...
Trenér Machálek: Jsme rádi, že můžeme trénovat kompletní
A-tým
19.10.2020 | Martin Lísal

Trenér Machálek: Jsme rádi, že můžeme trénovat...

B r n o - Za normálních okolností by se Zbrojováci po výjezdu do Jablonce chystali na domácí bitvu...