Radost z první trefy Chrienovi pokazil závěr utkání - gól k bodům nakonec nepomohl

Radost z první trefy Chrienovi pokazil závěr utkání - gól k bodům nakonec nepomohl

B r n o - Na utkání ve Zlíně Martin Chrien jen tak nezapomene. Vstřelil v něm svůj první ligový gól v kariéře, radost z něj mu ovšem v závěru zhořkla - Železník proměněnou penaltou rozhodl o tom, že všechny body zůstanou ve Zlíně.

Martin Chrien vzápětí po vystřídání opustil hrací plochu a poslední minuty sledoval z lavičky. Zbrojovka bylo blízko vyrovnání, Zavadilův přímý kop ovšem zneškodnil Holý a následný roh se také neujal. "Když dostanete gól z penalty v nastavení, už s tím moc neuděláte. V závěru jsem ještě věřil, standardka byla nadějná, ale gólman bohužel pro nás dobře zasáhl, stejně jako v momentech předtím," litovala jedna z letních posil.

Chrienův první ligový gól tak ztratil přívlastek bodový. "Chtěli jsme dnešní zápas zvládnout, takže spokojený být nemůžu. Za první gól jsem rád, ale k bodům nepřispěl, prohráli jsme," rozhodil pomyslně rukama. A samotná trefa? "Bylo to trochu šťastné, míč byl snad tečovaný a stačilo jen nastavit nohu, odrazil se od kolene. Měl jsem hodně místa, nikdo mě nehlídal a i v bráně bylo dost prostoru, měl jsem to tím pádem lehčí," popisoval Chrien moment z 69. minuty, kdy skóroval po Zavadilově rohu.

Celkově nabídl zápas nůši šancí a věrtel osobních soubojů, divák se tedy rozhodně nenudil. "Zápas byl řízný, hrálo se poměrně tvrdě. Ale to k tomu patří, šlo svým způsobem o derby," podotkl teprve třetí letošní střelec Zbrojovky Chrien, kterého fanoušci vybrali jako Hráče utkání na brněnské straně.

další články

Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně
A-tým
02.12.2022 | Martin Lísal

Na závěr TIPSPORT LIGY výhra v Trenčíně

T r e n č í n - Fotbalisté Zbrojovky zakončili letošní TIPSPORT LIGU na hřišti Trenčína. Jakub...
PREVIEW: TIPSPORT LIGU zakončíme v Trenčíně
A-tým
01.12.2022 | Martin Lísal

PREVIEW: TIPSPORT LIGU zakončíme v Trenčíně

B r n o - Letošní zimní TIPSPORT LIGU zakončí Zbrojovka na hřišti slovenského Trenčína. Poslední...
U16: Zbrojovka v Marečkově memoriálu porazila Jihlavu
Mládež
28.11.2022 | Martin Lísal

U16: Zbrojovka v Marečkově memoriálu porazila Jihlavu

B r n o - Dorostenci Zbrojovky zvládli druhé utkání Marečkova memoriálu. Na domácím hřišti v areálu...