Radost z první trefy Chrienovi pokazil závěr utkání - gól k bodům nakonec nepomohl

Radost z první trefy Chrienovi pokazil závěr utkání - gól k bodům nakonec nepomohl

B r n o - Na utkání ve Zlíně Martin Chrien jen tak nezapomene. Vstřelil v něm svůj první ligový gól v kariéře, radost z něj mu ovšem v závěru zhořkla - Železník proměněnou penaltou rozhodl o tom, že všechny body zůstanou ve Zlíně.

Martin Chrien vzápětí po vystřídání opustil hrací plochu a poslední minuty sledoval z lavičky. Zbrojovka bylo blízko vyrovnání, Zavadilův přímý kop ovšem zneškodnil Holý a následný roh se také neujal. "Když dostanete gól z penalty v nastavení, už s tím moc neuděláte. V závěru jsem ještě věřil, standardka byla nadějná, ale gólman bohužel pro nás dobře zasáhl, stejně jako v momentech předtím," litovala jedna z letních posil.

Chrienův první ligový gól tak ztratil přívlastek bodový. "Chtěli jsme dnešní zápas zvládnout, takže spokojený být nemůžu. Za první gól jsem rád, ale k bodům nepřispěl, prohráli jsme," rozhodil pomyslně rukama. A samotná trefa? "Bylo to trochu šťastné, míč byl snad tečovaný a stačilo jen nastavit nohu, odrazil se od kolene. Měl jsem hodně místa, nikdo mě nehlídal a i v bráně bylo dost prostoru, měl jsem to tím pádem lehčí," popisoval Chrien moment z 69. minuty, kdy skóroval po Zavadilově rohu.

Celkově nabídl zápas nůši šancí a věrtel osobních soubojů, divák se tedy rozhodně nenudil. "Zápas byl řízný, hrálo se poměrně tvrdě. Ale to k tomu patří, šlo svým způsobem o derby," podotkl teprve třetí letošní střelec Zbrojovky Chrien, kterého fanoušci vybrali jako Hráče utkání na brněnské straně.

další články

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár primátorky, mezi účastníky je i ukrajinský Lvov!
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár...

B r n o – Do Brna se po nucené pauze vrací prestižní mládežnický turnaj O pohár primátorky! 16....
VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky

B r n o - Ve čtvrtek 12. května proběhl na Srbské tradiční náborový trénink, kterého se i tentokrát...
Zemřel Martin Šustr
A-tým
18.05.2022 | Klub

Zemřel Martin Šustr

S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu, že nás ve věku 31 let navždy opustil náš bývalý brankář...