Prvním letním soupeřem bude Blansko, zápas můžete sledovat na Zbrojovka TV

Prvním letním soupeřem bude Blansko, zápas můžete sledovat na Zbrojovka TV

B r n o - Den po zahájení přípravy absolvují Zbrojováci první přípravný zápas. V pátek 31. července od 17 hodin hrají na hřišti druholigového nováčka v Blansku, zápas budeme vysílat na Zbrojovka TV.

Hraje se na stadionu v Údolní ulici, vstupné na zápas stanovili pořadatelé na 50 korun (dětská vstupenka stojí 30 korun).

Blansko je na úvod přípravy poměrně tradičním soupeřem. Oba týmy se spolu utkaly už na startu té zimní. Domácí vedli po první půli 2:0, Zbrojovka ale sedmi góly duel otočila. Nyní se ovšem Blansko i Zbrojovka posouvají o soutěž výše. Blanenští už jsou v plné přípravě poměrně dlouho, i vinou zrušeného programu jarní části MSFL. Naposledy těsně podlehli se slovenskou Senicou, předtím nestačili na Slovácko.

V kádru Blanska najdeme i letos řadu hráčů, kteří prošli Zbrojovkou. Jen v posledním duelu to byli Ondřej Sukup, Jiří Huška, Daniel Přerovský, Martin Kropáček, Robert Bartolomeu a Martin Sedlo.

Kouč Zbrojovky Machálek plánuje do utkání nasadit dvě jedenáctky. "Kromě Kryštůfka s Kotulou nebude k dispozici ještě Ondra Pachlopník, který dnes měl ještě lehčí trénink a v zátěži s ním počítáme až na sobotní tréninkovou jednotku," řekl trenér. Po zmíněném sobotním tréninku mají hráči v neděli volno, od pondělka se pak znovu pustí do nabírání sil na náročnou sezónu.

další články

VIDEO: Sestřih utkání v Olomouci
A-tým
06.08.2020 | Martin Lísal. FOTO: sigmafotbal.cz

VIDEO: Sestřih utkání v Olomouci

O l o m o u c - Fotbalisté Zbrojovky zvítězili ve druhém přípravném utkání na hřišti Olomouce 2:0....
Prodej permanentek startuje už dnes!
Ostatní
06.08.2020 | Klub

Prodej permanentek startuje už dnes!

B r n o – Den D je tady! V 9 hodin startuje prodej permanentních vstupenek. První týden budou mít...
Trenér Machálek po utkání v Olomouci
A-tým
05.08.2020 | Martin Lísal

Trenér Machálek po utkání v Olomouci

O l o m o u c - Ve dvou jarních přípravných zápasech Brňané v Olomouci prohráli, v dnešním měření...