Projekt PROBINEX se stává hlavním partnerem Zbrojovky

Projekt PROBINEX se stává hlavním partnerem Zbrojovky

B r n o – Zbrojovka před novou sezónou rozšiřuje portfolio hlavních partnerů – jedním z nich se nově stává projekt PROBINEX, který se pohybuje ve světě kryptoměn.

Náš klub se tak stává průkopníkem ve spolupráci fotbalových klubů s kryptoměnovými projekty. „Spojení se Zbrojovkou nám dává smysl z několika důvodů. Zbrojovka je vlajkovou lodí fotbalu nejen v Brně, ale i na celé Jižní Moravě. A přestože aktuálně hraje jen druhou nejvyšší soutěž, ambice majitele klubu a celého vedení nás přesvědčily, že můžeme být součástí nové éry brněnského fotbalu,“ řekl k podpisu spolupráce PR manažer projektu Jakub Mikšovský.

„Jsme rádi, že Zbrojovce můžeme být nápomocni při návratu do první ligy, kam patří,“ doplnil Mikšovský. Logo projektu PROBINEX se objeví i na dresech Zbrojovky pro nadcházející sezónu.

O projektu

Autoři projektu Probinex (webové stránky projektu zde) se světě financí pohybují již 10 let, své sídlo mají v nejvyšší budově u nás - v brněnském AZ Toweru. Dobře znají všechny nástrahy, možnosti a hlavně nevyužité šance aktuálních kryptoměnových projektů. Jejich cílem je změnit pravidla hry na finančních trzích a zároveň nabídnout možnost pasivního příjmu současným investorům. Hlavním úkolem projektu je vytvoření moderní kryptoměnové burzy, která vyřeší problémy dnešní klasické i kryptoměnové burzy – zbytečně složité obchodování aktiv, limitované množství způsobů vkladu nebo časové omezení.

Sběr finančních prostředků pro vybudování burzy zajistí tzv. token sale – předprodej kryptoměnového tokenu PBX (za prvních šest měsíců jsme prodali takřka polovinu tokenů z celkové emise 550 ml. PBX určených k prodeji). V principu jde o pokrokovou formu fundraisingu. Obchodní partneři se podílí na vzniku projektu, jehož hodnota se pak odrazí ve zhodnocení vkladu. A začít lze okamžitě po zakoupení tokenu.

další články

VIDEO: Sestřih utkání s Opavou!
A-tým
03.08.2021 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání s Opavou!

B r n o - Také ve druhém utkání sezóny vybojovali Zbrojováci těsnou výhru, v domácí premiéře...
VIDEO: Ještě nás čeká hodně práce, uvědomuje si Moravec
A-tým
03.08.2021 | Daniel Kinc. FOTO: Martin Tajč

VIDEO: Ještě nás čeká hodně práce, uvědomuje si...

B r n o - K důležitým článkům nedělní výhry patřil i obránce Jan Moravec. Nejprve svým prvním gólem...
VIDEO: Jdeme správným směrem, věří kapitán Zavadil
A-tým
02.08.2021 | Martin Lísal. FOTO: Petr Nečas

VIDEO: Jdeme správným směrem, věří kapitán Zavadil

B r n o - Sedm minut do konce, stav 1:1. A penalta pro Brno! Nervozita většiny osazenstva Srbské...