pondělí 13.8.2018 | Martin Lísal
Program týmů Zbrojovky v týdnu od 13. do 19. srpna
B r n o - V nadcházejícím týdnu už se do ligových bojů pouští také žákovské týmy a výběry U18 a U16. Do akce se navíc vydá hned osm reprezentantů (přičemž devátý z nominace vypadl pro zranění). Jak tedy bude vypadat týdenní program Zbrojováků?
Áčko čeká veledůležitá bitva s Českými Budějovicemi, a to v pátek v 18:30 před kamerami České televize. Juniorka míří v neděli do Třince a dorostenci se v Rosicích v sobotu postaví Zlínu.
Týmy U18 a U16 hrají hned dvakrát, žáci pak zamíří k těžkému utkání do Olomouce a mladší žáci hostí doma Znojmo.
Muži
A tým
- Pátek 17. srpna, 18:30 Zbrojovka - České Budějovice (Srbská)
- Neděle 19. srpna, 11:00 Třinec - Zbrojovka
- Sobota 18. srpna, 11:00 Zbrojovka - Zlín (Rosice)
- Středa 15. srpna, 10:30 Zbrojovka - Slovácko (Mokrá-Horákov)
- Neděle 19. srpna, 10:30 Zbrojovka - Valašské Meziříčí (Mokrá-Horákov)
- Sobota 18. srpna, 13:15 Zbrojovka - Zlín (Rosice)
- Středa 15. srpna, 12:45 Zbrojovka - Slovácko (Mokrá-Horákov)
- Neděle 19. srpna, 12:45 Zbrojovka - Valašské Meziříčí (Mokrá-Horákov)
- Středa 15. srpna, 10:00 Trnava - Zbrojovka (příprava)
- Sobota 18. srpna, 10:00 Olomouc - Zbrojovka
- Středa 15. srpna, 10:00 Zbrojovka - Výběr Malopolska (Rosice)
- Sobota 18. srpna, 11:45 Olomouc - Zbrojovka
- Čtvrtek 16. srpna, 10:00 Zbrojovka - Výběr Malopolska (Rosice)
- Sobota 18. srpna, 10:00 Zbrojovka - Znojmo (Horní Heršpice)
- Středa 15. srpna, 12:00 Trnava - Zbrojovka (příprava)
- Sobota 18. srpna, 10:00 Zbrojovka - Znojmo (Horní Heršpice)
- Sobota 18. srpna, 9:00 Memoriál H. Šafaříka (Říčany u Prahy)
Reprezentace
ČR U19 - Tomáš Chyla, Martin Papež, Ondřej Pachlopník (zraněný), náhradník Marek Mach
- Úterý 14. srpna, 17:00 ČR - Saúdská Arábie (Moravská Třebová)
- Čtvrtek 16. srpna, 11:00 ČR - Pardubice B (Svitavy)
- Pondělí 13. srpna, třídenní tréninkový kemp (Praha)
- Neděle 18. srpna, zahájení Ježkova memoriálu (Vrchlabí, Trutnov)
- Středa 15. srpna, Slovensko - Ukrajina (Memoriál V. Bannikova, Kyjev)
- Čtvrtek 16. srpna, 18:00 Slovensko - Gruzie (Memoriál V. Bannikova, Kyjev)
- Sobota 18. srpna, 18:00 Slovensko - Litva (Memoriál V. Bannikova, Kyjev)
- Úterý 14. srpna, 16:00 ČR - Rumunsko (Soběslav)
- Čtvrtek 16. srpna, 11:00 ČR - Rumunsko (Tábor)