Nadále probíhá prodej permanentek

Nadále probíhá prodej permanentek

B r n o – S novou sezónou se tradičně snoubí i prodej permanentních vstupenek. V aktuálním týdnu už je prodej možný pouze online, případně po osobní domluvě.

Prodej i obnova probíhá v našem systému Zbroják ID. V případě, že z jakéhokoliv důvodu nemůžete online prodej využít, budou permice k dostání po domluvě na mailové adrese vstupenky@fczbrno.cz.

Ceny se nemění, začínají tak na 1000 korunách v programech Veterán a Junior. Obnovená permice vás přijde na 1913 korun a nová na 2500 korun. Jeden zápas tak v kategoriích Veterán a Junior stojí 66 korun, u obnovené standardní permice 127 korun a u nové 166 korun.

Permanentky platí kromě domácích ligových zápasů i na případný barážový duel, domácí pohárové zápasy a přátelské zápasy, pořádané klubem.

Do prodeje jdou opět i oblíbená klubová sedadla, která zahrnují místo na hlavní tribuně v sektoru B a zázemí s cateringovým servisem v období hodina před výkopem až dvacet minut po skončení utkání. To zahrnuje teplý a studený bufet, alkoholické a nealkoholické nápoje. Také klubová sedadla platí i pro případnou baráž, domácí pohárové zápasy a přípravné duely na našem stadionu.

Jednorázové vstupenky lze pořídit opět ve dvou cenových hladinách – v předprodeji do 24 hodin před výkopem za 200 korun, posléze za 250 korun. Pro letošní sezónu zůstávají v prodeji také jednorázové dětské vstupenky v ceně 50 korun, ty lze zakoupit pouze v den utkání u pokladny, dítě do 15 let věku musí být v doprovodu držitele standardní vstupenky.

Ani v letošní sezóně nebude možné pořizovat vstupenky či permanentky na severní tribunu (sektory R, S, T a U).

Permanentky i jednorázové lístky není potřeba tisknout a mít u sebe, postačí je ukázat v telefonu. Permice je v případě zájmu možné zaslat poštou.

další články

U17: Dnes začíná Haraštův memoriál
Mládež
23.07.2024 | Martin Lísal

U17: Dnes začíná Haraštův memoriál

B r n o - V několika obcích na Jižní Moravě dnes začíná dvaadvacátý ročník Memoriálu Františka...
VIDEO: Je důležité získat na úvod tři body, těší Sváčka
A-tým
23.07.2024 | Martin Lísal

VIDEO: Je důležité získat na úvod tři body, těší...

J i h l a v a - Ke včerejší výhře v Jihlavě přispěl i Dominik Sváček. V premiéře si hned připsal...
VIDEO: Jsem rád, že to hned napoprvé vyšlo, usmívá se Janetzký
A-tým
22.07.2024 | Martin Lísal. FOTO: Zuzana Javůrková

VIDEO: Jsem rád, že to hned napoprvé vyšlo, usmívá se...

J i h l a v a - Na první gól v nové sezóně čekali Zbrojováci jen čtyři minuty. Rychleji to svedl...