Prodej permanentek začíná!

Prodej permanentek začíná!

B r n o – Start ligy se blíží, a s ním ruku v ruce i prodej permanentních vstupenek na novou sezónu! Dnem D je letos pondělí 11. července, přednostní právo mají tradičně držitelé permic z minulé sezóny.

Prodej probíhá jak online v systému Zbroják ID, tak i osobně na stadionu ve zbrojováckém Fanshopu (v prvním týdnu pondělí a úterý od 9 do 18 hodin, ve středu a ve čtvrtek od 9 do 17 hodin a v pátek od 9 do 13 hodin), případně jakkoliv jinak po domluvě na emailové adrese vstupenky@fczbrno.cz či na telefonním čísle +420 602 861 712. Držitelé permic z minulé sezóny mají svá místa garantovaná do neděle 17. července.

Ceny permanentek začínají na 1000 korunách (obnovené členství Standard Veteran a Standard Junior). Jak již název napovídá, jsou tyto vstupenky určeny pro seniory a mládež (na jednotlivé vstupenky slevu v tomto případě uplatnit nelze). Standardní permanentku pořídíte za 2500 korun (v případě obnovení loňské permanentky se jako výraz díků automaticky stáváte členem Zbroják ID Premium). Nová permice pak stojí 3000 (Standard) a 3500 (Premium). I při koupi nové permanentky vás tak jedno utkání přijde na výrazně nižší částku (zhruba 147 korun) a ušetříte téměř 2000 korun (v závislosti na počtu utkání v nadstavbě).

Do prodeje jdou opět i oblíbená klubová sedadla, která zahrnují místo na hlavní tribuně (sektor B) a zázemí s cateringovým servisem v období hodina před výkopem až dvacet minut po skončení utkání (teplý a studený bufet, alkoholické a nealkoholické nápoje).

Klubová sedadla budou z technických důvodů v prodeji od středy 13. července.

V ceně celosezónních permanentek a klubových sedadel jsou i domácí pohárové a přípravné zápasy a také duely nadstavbové části FORTUNA:LIGY.

Jednorázové vstupné je možné pořídit v několika cenových hladinách. Pro tribunu Sever (sektory R, S, T a U) se jedná o 150 korun na standardní zápasy a 180 korun na zápas kategorie TOP (proti Spartě, Slavii, Plzni, Baníku, Olomouci a Slovácku), přičemž takto výhodněji lze vstupenky pořídit v předprodeji (vždy nejpozději den před utkáním do 17:59 hodin). Ve druhém časovém okně (den před utkáním 18.00 až do samotného utkání) se jedná 200 korun na standardní zápas a 250 korun na zápas kategorie TOP. Pro krytou tribunu Západ začínají vstupenky na 200 korunách (standardní zápas v předprodeji), za 300 korun je pak zápas kategorie TOP (v den utkání 250 a 350 korun).

Permanentky i vstupenky není potřeba mít fyzicky k dispozici, pro vstup na stadion je postačí mít v mobilním telefonu.

Další benefity – sleva pro nákup v klubovém Fanshopu (10 %), sleva pro nákup zboží NIKE v internetovém obchodu 11teamsports.cz (30 %).

další články

VIDEO: Sestřih utkání s Opavou
A-tým
11.12.2023 | Martin Lísal

VIDEO: Sestřih utkání s Opavou

B r n o - Zbrojováci v posledním utkání roku porazili Opavu 2:1. Přípravné utkání rozhodli...
Zbrojovka ocenila talenty za rok 2023
Mládež
09.12.2023 | Martin Lísal. FOTO: Martin Tajč

Zbrojovka ocenila talenty za rok 2023

B r n o - Zbrojovka na sklonku roku tradičně oceňuje talentované hráče a hráčky za kalendářní rok...
Filip Večeřa: Jsou to skvělé zkušenosti
A-tým
09.12.2023 | Martin Lísal

Filip Večeřa: Jsou to skvělé zkušenosti

B r n o – Dorostenec Filip Večeřa má za sebou z individuálního hlediska velice solidní podzim....