Poslední herní test před soustředěním, Zbrojovka vyzve Baník

Poslední herní test před soustředěním, Zbrojovka vyzve Baník

B r n o - Zběsilý týden končí, Zbrojovka sehraje třetí zápas během čtyř dní. V pátek se od 11 hodin utká na vyškovské umělce s Baníkem Ostrava, přičemž půjde o poslední herní test před odletem na soustředění.

Vzhledem k našlapanému programu bude proti Baníku bojovat jedenáctka, podobná té úterní. "Nějaké změny nejsou vyloučeny, ale mělo by tomu tak být. Nemáme aktuálně dvě kompletní jedenáctky, včera se navíc lehce zranil Janoščin a bude nám do pondělka chybět. Po utkání bychom chtěli co nejdříve finalizovat soupisku pro soustředění," připomněl Kotal, že termín odletu do Turecka se blíží.

Kdo všechno bude na palubě letadla, které se ve čtvrtek 28. ledna vznese z plochy vídeňského letiště, není zatím jasné. V nominaci je pár otazníků, ty by měly být dořešeny během zítřka. Jisté je, že s "áčkem" dále nebude pokračovat útočník Akpua. "Nepřesvědčil, že by byl lepší než hráči, které už máme. Nějakou dobu by navíc trvalo, než by dohnal taktické věci," řekl kouč Kotal na adresu hráče, který zasáhl do dvou přípravných zápasů.

Pro fanoušky je jistě potěšující zprávou, že v letadle směr Turecko by neměl chybět uzdravující se útočník Řezníček. Soustředění nestihne druhý z dlouhodobějších marodů - Aleš Schuster.

další články

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár primátorky, mezi účastníky je i ukrajinský Lvov!
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

Zbrojovka pořádá 16. ročník turnaje O pohár...

B r n o – Do Brna se po nucené pauze vrací prestižní mládežnický turnaj O pohár primátorky! 16....
VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky
Mládež
19.05.2022 | Martin Lísal

VIDEO: Jarní nábor do Zbrojovky

B r n o - Ve čtvrtek 12. května proběhl na Srbské tradiční náborový trénink, kterého se i tentokrát...
Zemřel Martin Šustr
A-tým
18.05.2022 | Klub

Zemřel Martin Šustr

S hlubokým zármutkem jsme přijali zprávu, že nás ve věku 31 let navždy opustil náš bývalý brankář...